Стартує новий проєкт Наталії Соколенко «Після карантину» на «Українському радіо»

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Суспільного мовника. Ведуча проєкту – Наталя Соколенко.

Ведуча разом з гостями ефіру моделюватимуть найближче майбутнє країни, говоритимуть про те, як зміниться життя українців, коли поширення COVID-19 вдасться зупинити.

«Епідемія коронавірусу вплинула на всі сфери нашого життя. І коли ми вийдемо з карантину, то побачимо, що живемо в нових реаліях. У проєкті «Після карантину» разом зі слухачами ми готуватимемося до того, як зміниться медицина. Як зміниться ринок праці. Які професії стануть актуальними, а які ні. Як зміняться архітектура й громадський транспорт. Також ітиметься про гроші та економіку. І, звісно, про те, як зміниться наш побут», — зазначає Наталя Соколенко.

Гостем прем’єрного випуску «Після карантину» стане заступник міністра охорони здоров'я 2016–2019 років Олександр Лінчевський. Тема першого випуску — «Нові технології та препарати, які з'являться в українській медицині у зв'язку з епідемією COVID-19».

Нагадаємо, 27 березня 2020 року на третьому каналі Суспільного радіо «Культура» стартувало годинне токшоу «На карантині», ведучою якого стала Ірина Славінська. Програма виходить о 10:00 одразу після випуску новин.

Як повідомляв сайт «Детектор медіа», з 26 березня 2020 року щосереди о 19:10 в ефірі «Українського радіо»  виходить авторський спецпроєкт Світлани Мялик «Здорова політика».

comments powered by Disqus