Симфонічний оркестр Українського радіо готує телерадіоконцерт до Дня незалежності

Перед Днем Незалежності України Симфонічний оркестр Українського радіо дасть теле- і радіоконцерт без глядачів у залі. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook член правління НСТУ Дмитро Хоркін.
Всього, за його словами, за час карантину оркестр під керівництвом Володимира Шейка дав чотири великих радіоконцерти із відеоверсією для діджитал-платформ Суспільного. Крім того, колектив запише твори до Року Баха в рамках акції Європейської спілки мовників.
Хорова капела Українського радіо під керівництвом Юлії Ткач записує для радіоефіру концерт стрілецьких пісень та радіоконцерт до 125-річчя від дня народження Бориса Лятошинського. Колектив веде запис, розділившись на групи, – площа великої концертної студії Будинку звукозапису Українського радіо в 720 кв. м дозволяє це робити без порушення карантинних обмежень.
Оркестр народної та популярної музики Українського радіо готує радіоконцерт шлягерів української естради на музику Олександра Білаша — автора пісень «Два кольори», «Ясени», «Осінні тихі небеса», «Впали роси на покоси».
«За 90-річну історію художніх колективів Українського радіо — це безпрецедентний карантинний режим роботи, який точно увійде в наш літопис радіомовлення», — зауважив Дмитро Хоркін

Нагадаємо, 22 травня в ефірі радіо «Культура» транслювали запис концерту «Без публіки» камерного складу Симфонічного оркестру Українського радіо під орудою Володимира Шейка.

А 23 травня о 20:00 у Facebook та YouTube транслювали онлайн-концерт Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо, який зіграв вперше після запровадження карантину через пандемію COVID-19.

Фото: Юрія Прияцелюка

comments powered by Disqus