Радіо «Промінь» запускає 12-годинний проєкт «Вікенд Нової Української Музики»

Починаючи з 13 лютого, щосуботи та щонеділі з 06:00 до 18:00 в ефірі радіо «Промінь» виходитиме проєкт «Вікенд Нової Української Музики», під час якого лунатимуть тільки нові пісні та треки, що були видані українськими музикантами за останні п'ять років. 

Про це «Детектору суспільного мовлення» повідомили у пресслужбі Суспільного.

У прямому ефірі з 11:00 до 15:00 працюватиме почергово двоє ведучих. 13 та 14 лютого ефіри «Вікенд Нової Української Музики» вестиме Ірина Саннікова. Вона разом із популярними й молодими артистами презентуватиме музичні новинки і проєкти та спілкуватимуться зі слухачами. 

Гостями перших ефірів «Вікенду Нової Української Музики» стануть учасниці фрік-кабаре Dakh Daughters Тетяна Гаврилюк і Руслана Хазіпова, Олександр Положинський, фронтмен гурту «Скай» Олег Собчук, Марина Круть, вокаліст гурту «Тартак» Сергій Строян, Антон Крамер і музикант гурту [О] Єгор Гавриленко.

Частина інтерв’ю виходитиме у прямому ефірі, частина – у записі.  

Виконавчий продюсер радіо «Промінь» Максим Яковенко каже, що радіостанція інвестуємо свої творчі ресурси, щоб допомогти молодим артистам бути відомими та успішними.

«Пандемія COVID-19 і запроваджені через неї обмежувальні заходи вдарили по музичній індустрії й позбавили артистів можливості концертувати і тримати безпосередній контакт зі своєю аудиторією. Найважче сьогодні молодим музикантам, які тільки починають свій творчий шлях, і поки не досягли комерційної стабільності, яка дозволяє без стресів пережити важкі часи. Програми й рубрики “Вікенду Нової Українскої Музики” фокусуватимуть увагу слухачів радіо "Промінь" на найцікавіших прем'єрах, нових іменах і найважливіших музичних подіях», – зазначив Максим Яковенко.

«Поступово проєкт презентуватиме нові програми, а після закінчення карантину, ми сповнені оптимізму організовувати події для наших слухачів», — додав він.

На радіо «Промінь» хочуть після закінчення запрошувати музикантів, щоб вони у студії наживо виконувати свої нові пісні.

«Вікенд Нової Української Музики» продюсують Олександр Стасов і Лариса Клюєвська.

Нагадаємо, раніше у вихідні на «Промені» виходила « Актуальна українська музика».

comments powered by Disqus