Половина регіональних редакцій «Українського радіо» скоротили виробництво місцевого контенту

Про це сайту «Детектор медіа» сказала  виконавча продюсерка регіонального радіомовлення з дирекції «Українського радіо» Юлія Шелудько.

За словами Юлії Шелудько, у зв’язку з карантином зміни відбулися у багатьох філіях Суспільного.

«Половина регіональних редакцій радіо скоротили мовлення власного виробництва. Одні не виходять вранці (7:10-8:00), інші – у вечірньому слоті (20:10-20:50). Але половина працюють у всіх чотирьох слотах», – сказала вона.

Зокрема, на час карантину в ефірі «Українського радіо. Запоріжжя» упродовж тижня не виходить власна ранкова програма, замість неї транслюють контент Першого каналу «Українського радо».  

«Українське радіо. Луцьк» відмовилося від відрізка у вечірньому слоті (20:10-20:50), де раніше виходила програма про події на Волині, яку журналісти готували і монтували заздалегідь. При тому в інших слотах «Українського радіо. Луцьк» побільшало тем про карантин і коронавірус. Журналісти радіо взяли естафету у Бурю новин філії та на 12.00 роблять 7-10 хвилин своєї підбірки новин. Бюро новин, яке готує випуски новин для телебачення і радіо, у цьому проміжку не виходить в ефір. Про це «ДМ» сказала редакторка  «Українського радіо. Луцьк» Оксана Кривцун.

Редакції «Українського радіо» у Полтаві та Рівному вирішили не виходити в ефір у суботу й неділю у всіх їхніх відрізках (12:10-13:00, 17:10-18:00, 20:10-20:50). Регіональне радіо раніше перестало мовити у відрізу із 7:10 до 8:00 у вихідні. У цей час в ефірі звучить УР-1, додала Юлія Шелудько.

Частина регіональних редакцій радіо працюють у такому ж режимі, як і до карантину. Виконавча продюсерка регіонального радіомовлення з дирекції «Українського радіо» зазначила, що, наприклад, у Дніпрі усі регіональні слоти працювали і працюють. Також повернувся ранковий слот на «Українське радіо. Буковина». Там вихід ранкової програми на радіо призупинили у січні 2020 року через кадрові питання. 

Нагадаємо, наразі регіональні радіостанції мають на першому каналі Українського радіо три відрізки по 50 хвилин (7:10 (крім вихідних), 12:10, 17:10), і четвертий відрізок о 20:10 тривалістю 40 хвилин.

Із 5 жовтня 2019 року у вихідні дні регіональні редакції «Українського радіо» перестали мовити у ранковому слоті з 7:10 до 8:00 на хвилях Першого каналу «Українського радіо».

Фото: інфографіка Нацради

comments powered by Disqus