Олена Вострова вироблятиме для «Українського радіо» проєкт «За Фрейдом»

Менеджерка медіапроєктів, фахівчиня сфери психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, радіоведуча Олена Вострова перемогла у мистецькому конкурсі на супровід радіопроєкту «За Фрейдом» для «Українського радіо».

Про це повідомив корпоративний сайт Суспільного.

«Конкурсна комісія з організації та проведення мистецького конкурсу високо оцінила конкурсний проєкт переможниці. Вже незабаром вона разом із командою приєднається до колективу "Українське радіо" у створенні щотижневої  прямоефірної соціально-психологічної передачі "За Фрейдом"», – зазначили на Суспільному.

«За Фрейдом» — щотижнева прямоефірна соціально-психологічна передача, покликана сприяти поліпшенню психічного здоров’я українців, підвищенню рівня їхньої психологічної грамотності, розвитку вмінь будувати здорові стосунки.

Модератор передачі в кожному випуску разом із запрошеними експертами має аналізувати конкретну ситуацію або проблему, розповідати про інструменти й техніки, які можуть її подолати, вести діалог зі слухачами, обговорюючи їхні проблемні ситуації та надаючи практичні рекомендації.

На «Українському радіо» планують, що 13 випусків програми виходитимуть із 1 травня 2021 року до 31 липня 2021 року. Другий (осінньо-зимовий) сезон включає 17 випусків і охоплює період з 1 вересня 2021 року до 31 грудня 2021 року. Загальний хронометраж одного випуску до 40 хвилин.

Нагадаємо, з 12 лютого 2021 року по 25 лютого 2021 року на «Українському радіо» приймали документи від виробників на мистецький конкурс на супровід радіопроєкту «За Фрейдом».

Додамо, Олена Вострова у 2020 році вела на «Українському радіо» психосоціальне токшоу  «Гормон щастя» про те, як будувати здорові стосунки без насильства та маніпуляцій.  

Фото: сайт «Українського радіо»

comments powered by Disqus