На «Українському радіо» всі пари ведучих на час карантину працюють по одному

Про це в ефірі програми «Сьогодні. Зранку» сказав ведучий, член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Дмитро Хоркін.

Під час програми написав один із слухачів на студійний Viber і запитав, де його напарниця Тамара Гусейнова.

Дмитро Хоркін пояснив, що на час карантину, коли у Києві ввели режим надзвичайної ситуації, всі пари ведучих працюватимуть по одному. «Службових автомобілів на всіх не вистачає, а на таксі дорого добиратися. У пішій доступності від радіо живуть одиниці», – сказав він.

Ведучий додав, що він якраз на «Українське радіо» добирається пішки.

Варто зазначити, що програму «Сьогодні. Зранку» з 08:12 до 09:55 (з перервою на новини) раніше по черзі вели дві пари ведучих – Христина Стець із Богданом Буткевичем і Тамара Гусейнова з Дмитром Хоркіним. Наприкінці січня Богдан Буткевич взяв творчу відпустку в ранковій програмі і відтоді зосередився на інших проєктах. Тож Христина Стець практично з початку 2020 року веде сама ранкові ефіри.

Ще дві пари ведучих «Українського радіо» вели програму «Сьогодні. Ввечері» з 18:10 до 19:44 з перервою на новини: Олена Зелінченко та Юрій Табаченко і Наталія Чорна та Віталій Науменко.

Востаннє ведучі працювали у парі 13 березня, тоді ефір вели Наталія Чорна та Віталій Науменко.

А уже з 16 березня в студії працювали по одному Юрій Табаченко чи Олена Зелінченко.

Також зміни через карантин торкнулися ранкової програми «Культура. Live» на радіо «Культура», яка виходила з 08:07 до 09:57 з перервою на новини та радіоблоги.

Останній випуск прямоефірної ранкової програми вийшов 17 березня, його вели Денис Денисенко і Катерина Толокольнікова. Також над програмою працюють пари ведучих  Марина Люта і Олександр Ковальов та Людмила Ляхевич і Володимир Зайончковський

Із 18 березня сітка мовлення дещо змінилася. Наприклад, сьогодні, 23 березня, замість ранкової програми слухачі мали можливість почути програму «Імператив» з ведучим Василем Шандром (08:09 – 08:57), «Поезію» з ведучою Ольгою Головецькою (09:07 – 09:12) і програму «Права людини – понад усе», з ведучою Іриною Славінською (09:15 – 09:55).

Наразі на радіо «Культура» у ранковому слоті залишилася програма «ФізКультура»з ведучою Дар'єю Озерною.

На радіо «Промені» ранкову програму «РанокПРО» з 09:03 до 11:00 ведуть пара ведучих – Ольга Бабчук і Павло Туптинський та Євген Павлюковський і Ярина Скуратівська. Правда, з 18 по 20 березня програма не виходила. Сьогодні, у понеділок 23 березня, «РанокПРО» вели у прямому ефірі Євген Павлюковський і Ярина Скуратівська.

Також варто зазначити, що ведучі трьох каналів «Українського радіо» (Першого каналу «Українського радіо», радіо «Промінь» і радіо «Культура») спілкуються з гостями здебільшого онлайн. Більшість із прямоефірних програм присвячені темі коронавірусу COVID-19. Як повідомила пресслужба Суспільного, загалом на «Українському радіо» про ситуацію з коронавірусом говорять майже 8 ефірних годин на добу. Протягом дня її обговорюють в ефірі приблизно 40 разів, щоб максимально оперативно надавати слухачам об’єктивну інформацію про стан справ в Україні.

Нагадаємо, з 16 березня 2020 року Суспільний мовник запровадив заходи із запобігання коронавірусу, продовжує інформувати про перебіг пандемії COVID-19 та застерігає, як вберегтися від хвороби.

Як писав «Детектор медіа», у прямоефірному токшоу «Зворотний відлік» на «UA:Першому» ведучі, учасники та експерти говорили без участі аудиторії. У наступних випусках під час карантину продовжать працювати у такому форматі.  

Також під час карантину  під час програми «Тема дня» на «UA: Першому» з гостями спілкуються лише онлайн.

Додамо, на радіо «Культура» на час карантину побільшає поезії та радіотеатру. 

comments powered by Disqus