На «Українському радіо» шукають авторів антикорупційної програми «Справа честі»

На «Українському радіо» шукають авторів антикорупційної програми «Справа честі»

11:41,
18 Вересня 2020
2066

На «Українському радіо» шукають авторів антикорупційної програми «Справа честі»

11:41,
18 Вересня 2020
2066
На «Українському радіо» шукають авторів антикорупційної програми «Справа честі»
На «Українському радіо» шукають авторів антикорупційної програми «Справа честі»
18 вересня Національна суспільна телерадіокомпанія України оголосила проведення мистецького конкурсу на супровід радіопроєкту «Справа честі» для радіоканалу «Українське радіо».

Проєкти прийматимуть із 19 по 30 вересня. Переможця оголосять до 6 листопада, йдеться у документах про оголошення конкурсу.

Щотижнева антикорупційна програма «Справа честі» уже виходила в ефірі «Українського радіо». У літньому сезоні 2019 року щочетверга о 19:30 в прямому ефірі «Українського радіо» виходила програма «Справа честі» з автором і ведучим Любомиром Ференсом. Було заплановано 12 випусків із перспективою продовження.

«Справа честі» – щотижнева антикорупційна передача з елементами розслідувальної журналістики. Передача передбачає розкриття подробиць розслідування гучних корупційних афер, фінансових схем та кримінальних справ завдяки інформації з перших вуст – від учасників ефіру, які безпосередньо були причетні до розслідування і знають всі подробиці справи. Унікальність передачі полягає в тому, що конкретну корупційну аферу розкриватиме ексклюзивний спікер, який має безпосередній стосунок до її розкриття.

На «Українському радіо» шукають майбутніх авторів і ведучих програми (супровід радіопроєкту «Справа честі»), які вироблятимуть її на аутсорсі. Конкурс відбудеться в три етапи. На першому конкурсна комісія відбере найкращі проєкти, на другому — запросить їхніх авторів презентувати ідеї, а на завершальному — визначить переможця.

Супровід радіопроєкту «Справа честі» передбачає: добір і розробку теми кожного із 9 випусків радіопроєкту; визначення кола учасників ефіру для всіх 9 випусків радіопроєкту; створення сценаріїв для всього циклу передач з дотриманням вимог статей 9, 10 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»; модерування (ведення) ефіру 9 випусків передачі, що передбачає обговорення актуальної теми зі слухачами та учасниками ефіру, побудову інтерактивного діалогу відповідно до сценаріїв і з дотриманням вимог статей 9, 10 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та з урахуванням концепції мовлення радіоканалу.

Учасники мають подати на конкурс: розгорнутий сценарій однієї передачі циклу, створений для модератора ефіру з урахуванням хронометражу передачі – до 40 хвилин; аудіозапис одного фрагменту передачі (за запропонованим сценарієм) хронометражем до 20 хвилин, який включає роботу запропонованого Учасником модератора ефіру; текст одного аудіоматеріалу про актуальні антикорупційні розслідування з урахуванням хронометражу до 3 хвилин; аудіозапис одного аудіоматеріалу (запропонованим Учасником модератором) про актуальні антикорупційні розслідування хронометражем до 3 хвилин відповідно до запропонованого тексту.

Щоб узяти участь, потрібно надіслати свій проєкт, оформлений відповідно до вимог мистецького конкурсу, на castingradioua@gmail.com.

Із запитаннями можна звертатися до Оксани Маловічко за номерами: (098) 2568-570 або (044) 2396-394. 

Нагадаємо, з початку літа радіо «Промінь» і «Українське радіо» оголошували мистецькі конкурси на супровід низки програм. Частина конкурсів завершилася і переможці уже виробляють програми, серед них «Нічна вахта» на «Українському радіо» і «Гомін Аут» на «Промені». Конкурси виграли практично ті самі команди, які виробляти ці програми у 2019 році. 

Наприкінці серпня радіо «Промінь» змушене оголосити повторні мистецькі конкурси на часткове виробництво радіопроєктів «Стара гвардія» і «Бобіна Party». Компанія «Пропелер Студіос», яка виграла конкурси на супровід цих програм, відмовилася їх продюсувати. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду