На «Українському радіо» розпочався новий сезон

Про це йдеться  на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«І нам, і нашим слухачам цікаво спілкуватися в діалозі. Тому з вересня у нас більше ефірних майданчиків для спілкування. Через онлайн-голосування, дзвінки в студію, дописи на нашому пабліку слухачі не просто висловлюють свою думку, але і впливають на хід ефіру», – розповів виконавчий продюсер Першого каналу «Українського радіо» Юрій Табаченко.

Щобудня о 10:26 і 17:10 та щосуботи о 8:10 програма «Вся країна» виходитиме в ефір у форматі радіомостів між регіональними студіями.

Щопонеділка о 19:30 у новому сезоні виходитиме авторський проект Світлани Мялик «Хто вона?» про історії жінок, які досягають поставлених цілей і суспільного визнання наперекір стереотипам.

Серед нових програм – програма корисних порад і лайфхаків «Жити краще» та інтерактивне ток-шоу «Психологія стосунків».

«В оновленому прямоефірному шоу "Сьогодні. Ввечері", що виходить в ефір у понеділок та вівторок із 18:08, а з середи по п’ятницю – із 17:40, слухачі зможуть почути фахове обговорення актуальних законопроектів у форматі круглого столу. Аби забезпечити максимальну об’єктивність при спілкуванні з топовими політиками, у студію запросять незалежних експертів, які підключаться до перехресного опитування основного гостя», – повідомляють у НСТУ.

У  радіопередачах суспільно-політичного напрямку з’являться новини, зазначили на УР-1.

У вихідні в ефірі УР-1 побільшає музики, літератури і радіовистав. Із 21:00 до 23:00 можна буде почути найкраще від радіо «Промінь» та радіо «Культура».

Нагадаємо, тижневе охоплення «Українського радіо» зросло на 67% за 9 місяців.

Додамо, щосуботи о 16:20, починаючи з 28 липня, на Першому каналі Українського радіо і радіо «Культурі» виходить прямоефірна програма про фінансову грамотність Safe («Сейф»).

comments powered by Disqus