На «Українському радіо Одеса» стартує спецпроект «Віртуальний музей Одеського радіо»

Перший п’ятихвилинний випуск відбудеться сьогодні, о 17:15, про це сказали сайту «Детектор медіа» на «Українському радіо Одеса».

90-ту річницю Одеського радіо відзначатимуть 2 жовтня 2019 року. До цього часу заплановано вихід 30-ти випусків «Віртуального музею Одеського радіо». Автор проекту — редактор  «Українського радіо Одеса» Геннадій Степаненко –  буде знайомити радіослухачів та користувачів інтернету з історією виникнення та розвитку радіомовлення в Одесі. Про це повідомляє прес-служба Національної суспільної телерадіокомпанії України.  

На радіо зазначають, що у подкастах радіослухачі матимуть нагоду побачити об’єкти архітектури, які також пов’язані з історією місцевого радіо.

Геннадій Степаненко розповів, що кожен короткий за хронометражем випуск «віртуальної екскурсії» вимагає копітких досліджень.  

«"Академічної" історії Одеського радіо просто не існує, тому на шляху пошуковця вистачає "білих плям". У надрах Одеської національної наукової бібліотеки, у Державному архіві Одеської області я знаходжу унікальну інформацію, яку цікаво осмислювати з позицій сучасного розвитку електронних технологій. Наприклад, за 4 роки до початку офіційного мовлення радіопередачі почали виходити піратським способом. А єдиний на всю Одесу симфонічний оркестр був підпорядкований саме обласному радіокомітету»,сказав автор проекту.

Програми «Українського радіо Одеса» можна слухати в прямому ефірі на приймачах: Одеса — 70,52 Мгц, Кам’ янське (Арцизький район) — 103,3 ФМ, Болград — 105,7 ФМ, Велика Михайлівка — 104,5 ФМ, Кодима — 102,6 ФМ, Подільськ — 103,6 ФМ, Рені — 105,9 ФМ, Тарутине — 99,2 ФМ, Захарівка — 102,1 ФМ, Петровірівка (Ширяївський район) — 68, 99 МГЦ. Також онлайн, у додатку TuneIn — Ukrainian radio Odesa або на фб-сторінці UA: Українське радіо. Одеса.

Нагадаємо, на телеканалі «UA: Закарпаття» показали документальний фільм про 13-річну історію програми «Ранок на Тисі». 

Фото: фейсбук-сторінка UA: Українське радіо. Одеса

comments powered by Disqus