На «Українське радіо» повернулася «Нічна вахта»

«Нічна вахта» виходить двома блоками:  з 23:07 до 23:57 і з 00:07 до 00:57.  їх розділяють новини. Шоу ведуть тиждень через тиждень Марта Мольфар і Дмитро Лавров. Перший ефір вели обоє ведучих.

Марта Мольфар працювала радіоведучою прямих ефірів («Українське радіо», «Радио Вести», «Наше радіо», «Радіо великого міста», «RadioZet», «Київські відомості»), так і на керівних посадах (була директоркою однієї з найбільших на той час ФМ-радіомереж в Україні «Ретро ФМ»). Її голос можна почути в кіно, мультфільмах, аудіокнигах. Студія Disney відзначила її голос, як «найніжніший і найжіночніший» український голос після дубляжу ролі Глінді (коханої Оза в блокбастері «Оз: Великий і Жахливий»).

Дмитро Лавров співпрацював із радіо «Промінь», телеканалами К1 і СТБ, «Авторадіо», Lounge Fm.

Темами для обговорення у першому ефірі стали: як світова пандемія та всесвітній локдаун вплили на процес освіти в школі та одеський колорит напередодні Дня міста.

Як і в попередньому сезоні, у першій частині програми у студію запрошують гостя, у другій частині – обговорюють цікаву тему, іноді з гостем по телефону.

У програмі звучать нові рубрики: «Бліц. П’ять запитань гостю», «Думка іншого» (пряма мова іншого ведучого, який не веде ефір), оновлена рубрика «10-15 хвилин з редактором». Слухачі, які можуть телефонувати у студію або писати на Viber, мають можливість отримати призи за свої запитання.

Редактором «Нічної вахти» залишився Євген Лєсной, Олексій Вайсман займаєтьсяадміністративними питаннями. Звукорежисерка – Олена Мосейчук.

Про те, яким було шоу у першому сезоні, можна прочитати у статті Ольги Жук «Нічні вахтери "Українського радіо"».

Ведучі програми «Нічна вахта» у першому сезоні Марта Мольфар і В’ячеслав Соломка розповіли в інтерв’ю «Детектору медіа» про «золоту еру» Суспільного, гостей студії в піжамах, персонажів радіосеріалів, вік радіоакме та секрети щастя.

Фото: фейсбук-сторінка Євгена Лєсного. На фото: Євген Лєсной, Дмитро Лавров, Марта Мольфар, гість програми  –  представник ГО "Батьки SOS" Роман Бондаренко, Олексій Вайсман

comments powered by Disqus