На «UA: Українське радіо Одеса» упродовж дня розповідатимуть історію радіо

З нагоди 90-річчя в ефірі прозвучить марафон, під час котрого радійник Геннадій Степаненко розповідатиме історію Одеського радіо – від заснування і першого передавання радіосигналу до Суспільного радіо на сучасному етапі Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Геннадій Степаненко з березня 2019 року веде спецпроєкт «Віртуальний музей Одеського Радіо». До 2 жовтня вийшло 30 випусків «Віртуального музею Одеського радіо». Найцікавіші з них можна буде почути протягом дня, а також на слухачів чекає нова серія цього документального радіосеріалу, в котрій автор використовує архівні записи дикторів, котрі були тоді брендвойсами радіо.

«Ювілей радіо – це свято не лише для радійників, а й для слухачів, котрі слухають наш ефір і на приймачах, і онлайн, і за допомогою подкастів. Постійні радіослухачі часто телефонують і пишуть. Буквально по-сімейному можуть як похвалити за щось, так і пожурити з конструктивними зауваженнями. Це довіра, яку ми цінуємо», – розповіла лінійна продюсерка  «UA: Українське радіо Одеса» Діана Попкова.

Нагадаємо, програми «UA: Українського радіо Одеса» можна слухати у прямому ефірі на приймачах: Одеса - 70, 52 Мгц, Кам’ янське (Арцизький район) – 103, 3 ФМ, Болград – 105,7 ФМ, Велика Михайлівка – 104,5 ФМ, Кодима – 102,6 ФМ, Подільськ – 103,6 ФМ, Рені – 105,9 ФМ, Тарутине – 99,2 ФМ, Захарівка – 102,1 ФМ, Петровірівка (Ширяївський район) – 68, 99 МГЦ. Також он-лайн: http://ukr.radio/radio-od, у додатку TuneIn - Ukrainian radio Odesa або на сторінці UA: Українського радіо Одеса у Facebook.

Як писав сайт «Детектор медіа», щосереди, з 27 березня, на хвилях «Українського радіо Одеса» виходить спецпроект «Віртуальний музей Одеського радіо», присвячений 90-ій річниці заснування Одеського радіо.

Фото: пресслужби Суспільного

comments powered by Disqus