На «UA: Радіо Промінь» стартує новий сезон

Про це повідомила пресслужба Суспільного мовлення.

У вівторок о 9:45, з повтором о 13:40, вийде в ефір гумористичне шоу «Гомін Аут» від співавторів проєкту «Телебачення Торонто» й резидентів «Підпільного стендапу».

У середу виходитиме велике рок-шоу «Стара Гвардія».

Щоп’ятниці в ефірі «UA: Радіо Промінь» звучатиме тригодинна дискотека «Бобін Party» з міксом українських і закордонних хітів від DJ LeoLevsky.

Креативна продюсерка другого каналу Суспільного радіо Вікторія Польченко у новому шоу розповідатиме про нову британську музику. Проєкт запустять за підтримки British Council.

Новим творчим проєктом стане експертний чарт «Селекція», автор Олександр Стасов. У програмі досліджуватимуть популярність пісень українських рок-музикантів.

За словами генерального продюсера «UA: Радіо Промінь» Максима Яковенка, у цьому сезоні буде адаптовано телепроєкт «Сильна доля». У радіоверсії прозвучить дванадцять концертів-автопортретів популярних українських музикантів, серед яких Тарас Чубай, Христина Соловій, Арсен Мірзоян, Alyosha, гурти «Без Обмежень», «Антитіла», KozakSystem, «Друга Ріка», «СКАЙ» та O.Torvald.

На «UA: Радіо Промінь» продовжать виходить радіоверсія програми «#@)₴?$0 з Майклом Щуром» і щоп'ятниці о 18.00 «Антологія. Український альбом» зі Світланою Берестовською.

Нагадаємо, з вересня 2019 року «UA: Радіо Промінь»  на частоті 97.2 FM та «UA: Радіо Культура» на 97.6 FM розпочали мовлення у Києві

Додамо, з травня 2019 року програма Майкла Щура виходить  в ефірі «UA: Радіо Промінь».

comments powered by Disqus