На «UA: Радіо Культура» зроблять аудіоверсію автобіографічної книги Сенцова «Жизня»

Про це вона сказала під час презентації книги Олега Сенцова «Маркетер», яка відбулася у Львівській філармонії у рамках Форуму видавців 22 вересня.

Римма Зюбіна розповіла, що зверталася до Олега Сенцова з проханням зробити аудіоверсію книги «Жизня» для третього каналу «Українського радіо» – «UA: Радіо Культура», на що він відповів, що всі питання до Мар’яни Савки – редакторки і співзасновниці «Видавництва Старого Лева», де у травні 2019 року вийшла збірка. Коли актриса запитала про це Мар’яну Савку, вона відправила її до Олега Сенцова.

«У них своя історія. Сьогодні я отримала цей дозвіл. Я, як актира і як режисер, долучуся до того, щоб озвучити і зробити аудіоверсію книги Жизня. Маркетер дуже довгий. Це будемо дуже довго озвучувати», – сказала вона.

Вона думає, що десь через півроку на «UA: Радіо Культура» прозвучить «Жизня» у виконанні акторів. Для участі у проєкті вона має намір запросити акторів не лише з поставленими голосами, а які були ідейно близькі і 5 років підтримували Олега Сенцова.

«Коли ти читаєш матеріал, пропускаєш через себе, знаєш про що ти читаєш і від кого це. Це дуже важливо», – додала вона.

Нагадаємо, в ефірі «UA: Радіо Культура» щодня о 20:30 звучить 20 хвилин програми «Аудіокнижка», під час якої голосами найкращих українських письменників та акторів звучать аудіоверсії української та зарубіжної літератури.

Із 1-го вересня культурно-просвітницька радіостанція Суспільного мовлення «UA: Радіо Культура» розпочала мовлення у Києві на 97.6 FM.

Фото: Іванка Дусько. Сайт «UA:Львів»

comments powered by Disqus