На 25 BookForum у Львів їде виїзна студія радіо «Культура»

На 25 BookForum у Львів їде виїзна студія радіо «Культура»

15:18,
14 Вересня 2018
2199

На 25 BookForum у Львів їде виїзна студія радіо «Культура»

15:18,
14 Вересня 2018
2199
На 25 BookForum у Львів їде виїзна студія радіо «Культура»
На 25 BookForum у Львів їде виїзна студія радіо «Культура»
На радіо «Культура» з 20-22 вересня звучатимуть прямі ефіри з культурного фестивалю 25 BookForum у Львові, що в минулому мав назву «Форум видавців».

Про це сказала продюсерка радіо «Культура» Ірина Славінська, йдеться на сайті suspilne.media.

«Вперше Суспільне мовлення їде на Book Forum. На подвір’ї біля Палацу Мистецтв уже другий рік поспіль буде діяти локація, яка називається "Геокупол". У цій локації відбуватимуться заходи, присвячені темі свободи слова, а також вперше на ньому відбуватимуться прямі ефіри радіо "Культура". Туди їде наша технічна й творча команда, заплановано всього 14 годин прямоефірних трансляцій. Будемо вмикатися три дні поспіль блоками − вранці й увечері. Це дуже хороший досвід для нашої команди. Корисно виїжджати за межі студії», – розповіла Ірина Славінська.  

Під час прямих ефірів зі Львова працюватимуть ведучі Олена Гусейнова та Андрій Любіч.

Серед гостей виїзної студії – президентка BookForum Олександра Коваль, британський нейрохірург і письменник Генрі Марш, американська історикиня, викладачка Єльського університету Марсі Шор, соціологиня й гендерна дослідниця Тамара Марценюк, директор видавництва "Наш формат" Антон Мартинов, письменники й письменниці Лариса Денисенко, Аскольд Мельничук, Наталка Сняданко.

За словами пані Славінської, на 25 BookForum вперше співпрацюватимуть команди радіо «Культура» і телеканалу» UA: Львів», який планує створити телеверсію радіоефірів, повідомила прес-служба НСТУ.

«Крім Суспільного мовлення, жодне інше медіа в Україні не має такої розгалуженої системи редакцій у регіонах. Саме тому ми в прямому сенсі слова робимо всю країну однією командою. Наша аудиторія – і слухачі, і глядачі – можуть отримувати якісний контент там, де їм зручно, незалежно від того, мешкають вони у Львові, Києві або в будь-якому іншому українському місті чи селі», – сказала Ірина Славінська.

Нагадаємо, 21 вересня о 17:00 під час 25 BookForum, що в минулому мав назву «Форум видавців». у готелі «Ріус» (Львів, вул. Гнатюка, 12-а) відбудеться дискусія «Література: слухати і дивитися. Як Суспільний мовник популяризує читання?» за участі продюсерки радіо «Культура» Ірини Славінської та керівниці редакції літературних програм радіо «Культура» Олени Гусейнової.

Цього року «UA: Суспільне мовлення» є генеральним інформаційним партнером фестивалю 25 BookForum, який пройде у Львові 19-23 вересня. У програмі фестивалю 910 подій, 14 тематичних кластерів, 13 спецпроектів, 1010 учасників з усіх областей України, 70 іноземних авторів із 25 країн світу. Події відбуватимуться в Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) та ще на 40 локаціях Львова.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду