На сайтах філій НСТУ запустили онлайн-мовлення обласних радіостанцій

На сайтах філій НСТУ запустили онлайн-мовлення обласних радіостанцій

11:31,
9 Липня 2019
4771

На сайтах філій НСТУ запустили онлайн-мовлення обласних радіостанцій

11:31,
9 Липня 2019
4771
На сайтах філій НСТУ запустили онлайн-мовлення обласних радіостанцій
На сайтах філій НСТУ запустили онлайн-мовлення обласних радіостанцій
Онлайн трансляція радіостанції філій Національної суспільної телерадіокомпанії України знаходиться у розділі «Онлайн», де можна також дивитися програми регіональних телеканалів наживо.

Онлайн трансляція радіо почала діяти з 8 липня, повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

На сайтах філій наразі немає окремого розділу радіо. Трансляція доступна під онлайн мовленням телеканалів.

Як пояснили сайту «Детектор медіа» у прес-службі НСТУ, має бути окремий розділ для радіо, з розкладом і програмами. Наразі працюють над його впровадженням.

На місцевих радіостанціях звучать програми, спільні для всієї мережі «Українського радіо», так і регіональних редакцій «UA: Українське радіо».

«Наші журналісти обласних редакцій у філіях НСТУ щодня дають в ефір передачі з усім спектром тем і жанрів: від політичних ток-шоу до спортивних програм, від музичних шоу до історичних радіоблогів — нам не буде зайвим досягти аудиторії в регіонах додатковим способом, завдяки онлайн слуханню», — прес-служба НСТУ цитує слова генерального продюсера «Українського радіо» Дмитра Хоркіна.

Нагадаємо, 16 листопада, у День працівників радіо, телебачення і зв'язку України, НСТУ запустила мобільний додатки для суспільного радіо, де доступне прослуховування «Українського радіо», радіо «Промінь» і радіо «Культура». На гаджетах у GooglePlay з оперативними системами iOS та Android можна скачати додаток suspilne.radio, що дозволяє слухати всі три радіостанції Суспільного мовника та завантажувати програми з архіву.

У лютому 2019 року на «Українському радіо» створили карту з інтернет-мовленням всіх обласних радіостанції з мережі Суспільного. 

У травні сайті «Українського радіо» опублікували чотири інтерактивні карти, на яких відтворено, де і на яких частотах можна слухати «Українське радіо», радіо «Промінь», «Культура», «Голос Донбасу» (Донецька область) і « «Пульс» (Луганська область»).

У червня 2019 року сайт «Українського радіо» перенесли з урядового домену gov.ua на новий домен ukr.radio.

Нагадаємо, станом на 3 квітня 2019 року нові сайти мають наступні філії НСТУ:  Львівська (lv.suspilne.media), «UA: Донбас» (dn.suspilne.media), Кіровоградська (kr.suspilne.media), Миколаївська (mk.suspilne.media), Одеська (od.suspilne.media), Сумська (sm.suspilne.media), Харківська (kh.suspilne.media), Хмельницька (km.suspilne.media), Черкаська (ck.suspilne.media), Чернівецька (cv.suspilne.media),  Вінницька (vn.suspilne.media), Волинська (vo.suspilne.media), Житомирська (zt.suspilne.media), Запорізька (zp.suspilne.media), Івано-Франківська (if.suspilne.media), Полтавська (pl.suspilne.media), Рівненська (rv.suspilne.media), Херсонська (ks.suspilne.media), Чернігівська (cn.suspilne.media), Дніпровська (dp.suspilne.media) Тернопільська (te.suspilne.media), Закарпатська (uz.suspilne.media).

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду