На радіо «Культура» оновили команду ранкової програми

Про це сайту «Детектор медіа» сказала Катерина Толокольнікова.

За її словами, команда ранкової програми оновилася з початку року. Тепер програму «Культура. Live» почергово ведуть нові ведучі Катерина Толокольнікова та Артур Бобрик (раніше працював журналістом на радіо «Львівська хвиля»), а також Людмила Ляхевич та Денис Денисенко. У вихідні програма стартує о 9: 00, її ведуть Марина Люта та Олександр Ковальов. Катерина Толокольнікова провела уже 8 ранкових ефірів, починаючи з 18 лютого. Продюсерками «Культура. Live» є Юлія Чаплінська та Діана Чорноус.

Катерина Толокольнікова написала на своїй фейсбук-сторінці, що на радіо її запросила продюсерка радіо «Культура» Ірина Славінська.

«Тепер веду ранкові прямі ефіри на третьому каналі Українського радіо (Суспільний мовник) — програму "Культура. Live". Дуже дякую Ірі Славінській за доленосне повідомлення з запрошенням і можливість одразу сісти в прямий ефір», – зазначила Катерина Толокольнікова.

За її словами, на новій посаді їй доводиться прокидатися о 6:00. Програма ж стартує в ефірі о 08:10 по буднях.

«Щаслива долучитися до команди радіо Культура" й Суспільного мовлення, адже палко підтримую реформу. Шість років я працювала в текстовій журналістиці, писала на теми медіа та культури, але мені завжди хотілося спробувати себе в радіоформаті. До цього я мала невеличкий досвід ще в студентські роки й спеціалізацію "радіожурналістика" в університеті. Після роботи над вісьмома прямими ефірами можу лише висловити своє захоплення професійністю колег – ведучих, продюсерів, режисерів програми "Культура.Live". Сподіваюся, наші ранкові ефіри до вподоби й слухачам», – сказала вона «Детектору медіа».

Нагадаємо, Катерина Толокольнікова працювала журналістом сайту «Детектор медіа» (колишня «Телекритика») з серпня 2014-го до кінця 2018-го року з невеликою перервою, а також співпрацювала з іншими українськими виданнями як журналіст-фрілансер.

Фото: фейсбук-сторінка Катерини Толокольнікової

comments powered by Disqus