На «Книжковому Арсеналі» працюватиме виїзна студія радіо «Культура»

На фестивалі облаштують локацію «Студія прямого ефіру», де ведучі Суспільного мовлення спілкуватимуться з гостями та організаторами книжкового фестивалю. Про це повідомила прес-служба Націоанльної суспільної телерадіокомпанії України на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Локація «Студія прямого ефіру» розпочне роботу 22 травня о 17:00 дискусією «Культура в медіа» за участю виконавчого продюсера каналу «UA: Культура» Лук’яна Галкіна та продюсерки радіо «Культура2 Ірини Славінської.

«У фокусі цьогорічного "Книжкового Арсеналу" — тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. Спеціальна програма "Сусідство: відкрите питання" охоплює різні прояви взаємин між культурами, історіями й політиками сусідніх країн: взаємовпливи в літературах, видатні постаті на перетині культур, право на пам’ять і місце в історії, трансформації країн після падіння Берлінського муру та нинішнє переформатування європейського політичного ландшафту», – описують тему «Книжкового арсеналу» організатори.  

Нагадаємо, у 2018 році вперше в історії міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» діяла виїзна телерадіостудія Суспільного. Упродовж п’яти днів ведучі третього каналу «Українського радіо» – радіо «Культура» й телеканалу «UA: Культура» працювали на «Книжковому Арсеналі». 

comments powered by Disqus