«Громадське радіо» зібрало 106 тисяч гривень на Спільнокошті

biggggidea.com

Збір коштів тривав 100 днів. За цей час команда розраховувала зібрати 100 000 грн, аби оплатити оренду студії, обладнання та роботу звукорежисерів та журналістів. Про це йдеться йдеться на сторінці проекту на сайті Спільнокошту.

Зібрані гроші підуть на виготовлення трьох програм:

«Чайник» Лариси Денисенко допомагає розібратися із засадничими питаннями економіки, політики, охорони здоров`я, міжнародних відносин, фінансів, права та інших сфер.

Проект Ірини Славінської «Антена» допоможе слухачам «тренувати смакові рецептори і накачувати м'язи читання, бачення, слухання, думання». Формат програми відкритий – інтерв’ю, читання прози та поезії, а також різноманітні експерименти.

В «Філософському Барабані» Олег Шинкаренко з запрошеними гостями просто і цікаво розповідає про філософію. «Одного разу я розкрив «Історію західної філософії» Бертрана Рассела і захоплено прочитав все до кінця. Я готувався до дуже серйозних інтелектуальних зусиль, необхідних для прочитання цієї книжки, але виявилося, що вона написана, як гостросюжетний авантюрний роман. Власне, Рассел колись писав її, як збірку лекцій по філософії для одного нудьгуючого американського міліонера. Тоді я подумав, що цілком можливо зробити цілу серію захопливих передач про філософів», - зазначає автор на сторінці проекту.

comments powered by Disqus