«Громадське радіо» збирає гроші на виробництво програм

biggggidea.com

«Ми прагнемо продовжити виробництво авторських подкастів, які були би присвячені «нерейтинговим» темам просвіти, філософії та новин культури», - йдеться на сторінці проекту на сайті Спільнокошту.

Зібрані гроші підуть на виготовлення трьох програм.

«Чайник» Лариси Денисенко допомагає розібратися із засадничими питаннями економіки, політики, охорони здоров`я, міжнародних відносин, фінансів, права та інших сфер.

Проект Ірини Славінської «Антена» допоможе слухачам «тренувати смакові рецептори і накачувати м'язи читання, бачення, слухання, думання». Формат програми відкритий – інтерв’ю, читання прози та поезії, а також різноманітні експерименти.

В «Філософському Барабані» Олег Шинкаренко з запрошеними гостями просто і цікаво розповідає про філософію. «Одного разу я розкрив «Історію західної філософії» Бертрана Рассела і захоплено прочитав все до кінця. Я готувався до дуже серйозних інтелектуальних зусиль, необхідних для прочитання цієї книжки, але виявилося, що вона написана, як гостросюжетний авантюрний роман. Власне, Рассел колись писав її, як збірку лекцій по філософії для одного нудьгуючого американського міліонера. Тоді я подумав, що цілком можливо зробити цілу серію захопливих передач про філософів», - зазначає автор на сторінці проекту.

Команда «Громадського» планує зібрати 100 тисяч гривень за 100 днів. Ці гроші допоможуть орендувати студію, обладнання та оплачувати роботу звукорежисерів та журналістів.

comments powered by Disqus