«Громадське радіо» записало перший подкаст англійською

Подкаст називається 'Hundreds of protesters lay siege to police-held building in central Kiev' («Сотні протестувальників обложили утримувану поліцією будівлю в центрі Києва») і являє собою повідомлення новин про актуальні події в Києві, зокрема, про штурм протестувальниками в ніч із 25 на 26 січня Українського дому, в якому знаходилися правоохоронці.

Подкаст записав відомий журналіст і ведучий ГР Андрій Куликов, якому і належить ця ідея. Як зазначено в описі та чутно в самому подкасті, запис відбувався безпосередньо з місця подій.

«Це скорочений варіант українського подкасту Андрія Куликова на ту ж тему. В українському варіанті ще є голоси протестувальників. Будемо робити час від часу такі матеріали, бо мало зваженої аудіоінформації англійською мовою з України», – розповів «Суспільному мовленню» головний редактор ГР Кирило Лукеренко.

«Сподіваюся, це буде регулярно. Принаймні, під час Євромайдану треба допомагати зарубіжним журналістам розуміти, що відбувається в Україні», – також пояснила задум учасниця команди ГР, ведуча Ірина Славінська.

Нагадаємо, «Громадське радіо» висвітлює події Євромайдану у програмі «Євромарафон Online». Спочатку це відбувалося в прямому ефірі на хвилях радіо «Європа Плюс», потім – у форматі подкастів.

Джерело: Суспільне мовлення

comments powered by Disqus