«Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення на Донбасі

«Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення на Донбасі

14:49,
18 Листопада 2015
2508

«Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення на Донбасі

14:49,
18 Листопада 2015
2508
«Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення на Донбасі
«Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення на Донбасі
Автори:
«Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення на власних ФМ-частотах у трьох містах Донецької області – Волновасі, Красноармійську та Краматорську. Цю інформацію «Суспільному мовленню» підтвердив головний редактор «Громадського радіо» Кирило Лукеренко.

Як повідомили на своїх сайтах Національна рада з питань телебачення і радіомовлення та Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, 13 листопада «Громадське радіо» розпочало мовлення на частоті 103,8 МГц у Волновасі, 14 листопада – на 99,6 МГц у Красноармійську, а 15 листопада – на 103,2 МГц у Краматорську. За словами пана Лукеренка, сигнал із цих міст охоплює також сусідні населені пункти, наприклад, із Крамторська «Громадське радіо» можна слухати і в Слов’янську.

Три передавачі «Громадського радіо» введено в дію Концерном РРТ на РТС «Волноваха», РТС «Красноармійськ» і РТПС «Краматорськ» на підставі дозволів на тимчасове мовлення на час проведення антитерористичної операції, наданих «Громадському радіо» Нацрадою.

Нагадаємо, 1 листопада «Громадське радіо» почало ефірне мовлення в УКХ-діапазоні в Києві й області на частоті 70,4 МГц. Як повідомив «Суспільному мовленню» Кирило Лукеренко, до кінця листопада «Громадське радіо» також планує розпочати ефірне мовлення на власних частотах у Луганській області.

Нагадаємо, 8 липня громадська організація «Громадське радіо» виграла п'ять частот на конкурсі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Це частоти УКХ та ФМ-діапазонів на Донбасі та в Києві: 66,05 МГц у Волновасі Донецькоїобласті, 70,4 МГц у Києві, 92,6 МГц уБіловодську Луганської області, 100 МГц у Білолуцьку Луганської області, 103,7 МГц у Зоринівці Луганської області.

А 13 серпня Нацрада надала «Громадському радіо» дозволи на тимчасове мовлення на час проведення АТО у трьох містах Донбасу: Волноваха - 103,8 МГц, Краматорськ - 103,2 МГц, Красноармійськ - 99,6 МГц, а також у двох пунктах на Луганщині: Старобільськ - 90,2 МГц, Широке - 101,8 МГц.

Під час чат-конференції в ГО «Телекритика» керівництво «Громадського радіо» розповіло про те, яким буде цілодобове ефірне мовлення «Громадського радіо», які програми й ток-шоу плануються та хто є орієнтиром для української громадської радіостанції.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду