Запрацював мобільний додаток «Суспільне Новини»

27 січня Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила мобільний додаток «Суспільне Новини», перед тим провівши тестування та перевірку.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Його можна завантажити з App store та Google Play.

Мобільний додаток «Суспільне Новини» (suspilne.media) дозволяє легко та зручно читати останні новини України та світу.

Він повторює мобільну версію новинного сайту «Суспільне Новини», але стане в нагоді великій аудиторії читачів, що віддають перевагу перегляду новин у додатку, а не через браузер. 

Додаток створили наприкінці 2020 року в рамках проєкту грантової підтримки Суспільного мовника Шведським агентством міжнародної спіпраці та розвитку (SIDA).

Головний редактор департаменту цифрових платформ Суспільного мовлення Андрій Боборикін каже, що  ідея створення мобільного додатку Суспільного не є абсолютною новацією для компанії, бо вже існує низка мобільних додатків під нашим брендом.

«Для новин крос-платформеність критично важлива. Ми прагнемо, щоб контент Суспільного був доступний на максимальній кількості популярних серед українських користувачів платформ. Мобільний телефон є найпопулярнішим медіумом у світі, отже присутність там обов‘язкова для будь-якого медійного проєкту. Це, безумовно, тільки один із перших кроків у цьому напрямку», — сказав він.

Нагадаємо, сайт «Суспільне Новини» запрацював у грудні 2019 року. Це окремий новинний сайт із найоперативнішою інформацією з усіх куточків України. Особливість сайту — розділ регіональних новин. Місцеві кореспонденти надають оперативну інформацію зі всієї країни. Завдяки цьому новинна платформа Суспільного оперативно та об'єктивно забезпечує достовірними новинами. Окрім новин, на сайті є статті, відеоексплейнери, інтерв’ю з відомими людьми та навіть рубрика «антистрес».

Фото: пресслужби Суспільного

comments powered by Disqus