Суспільний мовник у фейсбуку запустив проект про малу батьківщину Президентів України

Про це повідомили на фейсбук-сторінці «UA: Суспільне мовлення».

«Від сьогодні щодня розповідатимемо про малу батьківщину Президентів України. Де вчилися, із ким спілкувалися та про що мріяли гаранти, дивіться у проекті "Президентська колиска". Серія перша — "Великий Житин: маємо те, що маємо"», – йдеться у повідомленні.

Як розповіли у прес-службі Національної суспільної телерадіокомпанії України, проект «Президентська колиска»  спільно задумали і реалізовують філії Суспільного. Наразі його поширюють на всіх сторінках у соціальних мережах регіональних каналів НСТУ та на сторінці «UA: Суспільне мовлення». Чи будуть показувати в ефірі телеканалі – поки що розглядають.

Заплановали зробити ролики тривалістю до 5 хвилин про кожного Президента України. Розпочали з Леоніда Кравчука (1991-1994). У наступних серіях розкажуть про Леоніда Кучму (1994-2005), Віктора Ющенка (2005-2010), Віктор Януковича (2010-2014), Петра Порошенка (з червня 2014 року). 

Нагадаємо, напередодні другого туру виборів Президента України, з 15 по 18 квітня включно, на другому каналі Суспільного мовлення «UA: Культура» виходитиме спецпроект «Культура дебатів» із ведучими Юрієм Макаровим та Єлизаветою Цареградською.

comments powered by Disqus