Суспільне відправило у Париж знімальну групу висвітлювати зустріч «нормандської четвірки»

У Парижі від Суспільного працюють журналістка Роксолана Бичай та оператор Владислав Тягун, про це сайту «Детектор медіа» сказали у пресслужбі Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Вони робитимуть у новинах включення наживо протягом дня.

Щоденна програма «Тема дня», яка виходить о 18:25, також буде присвячена цій темі й виходитиме в режимі спецвипуску – у випадку термінових новин кореспонденти Суспільного включатимуться в ефір наживо.

Після завершення саміту Суспільне транслюватиме наживо пресконференцію, яка відбудеться одразу по завершенню зустрічі.

Окрім того, Роксолана Бичай  передає інформацію з Парижа для текстової трансляції «Норманді. Живий блог» на сайті «Суспільне. Новини», яку розпочали об 11: 30. 

Нагадаємо, 9 грудня о 16:00 лідери країн «нормандської четвірки» – президент України Володимир Зеленський, президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Ангела Меркель та очільник Росії Володимир Путін проведуть зустріч у Парижі.

Нормандський формат було засновано у червні 2014 році з метою припинити війну на Донбасі. Востаннє лідери України, Франції, Німеччини та Росії зустрічалися у нормандському форматі у 2016 році.

У цей день в ефірі «Українського радіо» прозвучав документальний радіофільм «Від Нормандії до Парижа – годину потягом чи п’ять років через війну», присвячений історії «нормандської четвірки» та її спробам врегулювати конфлікт на Донбасі. Його можна послухати на сайті. 

comments powered by Disqus