Сайт «Українського радіо» переїжджає на новий домен ukr.radio

Про це повідомив у Фейсбуку генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

«Сайт "Українського радіо" переїжджає на нову європейську адресу: .radio
Нова адреса: http://ukr.radio/», – зазначив він.

Дмитро Хоркін пояснив, що раніше «Українське радіо» було на урядовому домені gov.ua (gov - від 'government'), який надавався тільки державним органам та установам. 

«Оскільки Українське радіо – суспільне, а не урядове державне, то все логічно! (певний час у нас ще, як додаткова, пробуде попередня адреса)», –  пояснив генпродюсер УР.

Менеджер напряму бродкаст на «Українському радіо» Олександр Соломка сказав сайту «Детектор медіа», що сайт на старому домені працюватиме доти, доки не спаде активність по відвідуванню. Новий сайт можна буде знайти у пошуковій системі за декілька тижнів. Наразі, якщо, наприклад, у Google ввести «Українське радіо», то вибиває лише старий домен – http://www.nrcu.gov.ua/.

Нагадаємо, 16 листопада, у День працівників радіо, телебачення і зв'язку України, НСТУ запустила мобільний додатки для суспільного радіо, де доступне прослуховування «Українського радіо», радіо «Промінь» і радіо «Культура». На гаджетах у GooglePlay з оперативними системами iOS та Android можна скачати додаток suspilne.radio, що дозволяє слухати всі три радіостанції Суспільного мовника та завантажувати програми з архіву.

У лютому 2019 року на «Українському радіо» створили карту з інтернет-мовленням всіх обласних радіостанції з мережі Суспільного. 

У травні сайті «Українського радіо» опублікували чотири інтерактивні карти, на яких відтворено, де і на яких частотах можна слухати «Українське радіо», радіо «Промінь», «Культура», «Голос Донбасу» (Донецька область) і « «Пульс» (Луганська область»).

comments powered by Disqus