Олег Сенцов презентує на Суспільному роман, який написав у російській тюрмі

Презентація відбудеться в прямому ефірі на фейсбук-сторінці «UA: Культура». Співбесідником Олега Сенцова буде виконавчий продюсер телеканалу «UA: Культура» Лук’ян Галкін. Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Перший твір із трилогії «Купіть книжку – вона смішна» був написаний у 2010 році, але вийшов друком, коли письменник перебував у тюрмі в Росії.

Друга книга розповідає про вторгнення на Землю прибульців, котрі намагаються захистити людей від самих себе, диктуючи власні правила.

«Хто ж не мріє про щасливий контакт із позаземним розумом і не вірить, що вищий інтелект — однозначно добрий? Навіть якщо його представники схожі на ящірок і прагнуть навернути землян — заради їхнього ж спасіння — до природного життя, а їхні методи щодалі більше нагадують «аборигенам» найстрашніші моменти земної історії», — зазначено в анотації книжки.

Нагадаємо, Олег Сенцов в ексклюзивному великому інтерв’ю журналістці радіо «Культура» Олені Гусейновій розповів про сенси, які заклав у новій книзі, про те, як це – писати в російській тюрмі, про початок мистецької діяльності ще задовго до ув’язнення, а також, як режисер рефлексує на нинішні прояви порушень прав людини вже в Україні і чи збирається в політику.

Додамо, Олег Сенцов 10 травня 2014 року був затриманий у Сімферополі російськими силовими структурами й 25 серпня 2015 засуджений за звинуваченням у тероризмі до 20 років позбавлення волі з відбуванням покарання у колонії суворого режиму. 7 вересня 2019 року Олег Сенцов повернувся в рамках обміну російських злочинців з України на українських військовополонених з РФ. 

Фото: Фейсбук-сторінка «UA: Культура» 

comments powered by Disqus