Оксана Денисова очолила майбутній сайт новин на Суспільному

Шеф-редакторкою майбутнього новинного сайту буде Оксана Денисова, яка у жовтні 2019 року приєдналася до команди Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ).

Про запуск сайту Оксана Денисова розповіла у коментарі сайту «Детектор медіа».

За її словами, у НСТУ орієнтуються на те, що новий новинний сайт Суспільного запустять в грудні, можливо на початку місяця. Робоча назва нового сайту – «Суспільне. Новини». На ньому будуть подавати інформацію різнобічно, зрозумілою людям різного віку.

«Зараз я набираю команду, мені потрібно до десяти редакторів. Люди мають бути заточені від самого початку на написання новин на стрічку. Далі подивимося, на що кожен із них здатен, на їхню спеціалізацію і будемо розділяти по напрямах: хто буде займатися SMM, хто братиме інтерв’ю тощо. Я хочу, щоб люди навчилися бути універсальними», –  сказала вона.

Директорка департаменту зв'язків із громадськістю та ЗМІ Національної суспільної телерадіокомпанії України Вікторія Сидоренко розповіла «Детектору медіа», що це не єдиний сайт у роботі. У НСТУ також планують оновити і корпоративний сайт, який мають запустити швидше за новинний.

Зазначимо, що Оксана Денисова працювалава журналістом у виданнях «Українська правда» і «Джеркало тижня», була заступником головного редактора видання Insider, редактором телеграм-каналу емоційних новин The Newsroom.

Нагадаємо, що Суспільне шукає редакторів на будні і одного редактора на вихідні на новий новинний сайт. Перевагу надавтимуть редакторам стрічок новин, які потрапили під скорочення на СТБ, звільнилися з ZIK, Newsone і 112 чи планують залишити сайт ТСН.

Як писав «Детектор медіа», на Новий рік мають перезапустити Суспільне. 1 січня 2020 році «UA: Перший» вийде в оновленому форматі. Робоча назва оновленого каналу «Суспільне».  Новою бренд-платформою НСТУзаймається Сергій Кривошея. Він очолив промовідділ Суспільного.

Фото: Фейсбук-сторінка Оксани Денисової

comments powered by Disqus