НСТУ запустила оновлений корпоративний сайт

Наразі сайт працює у тестовому режимі.

На сайті за адресою corp.suspilne.media можна дізнатися про новини компанії, афішу подій у Будинку звукозапису, Музеї Суспільного та кіноклубі «Кінокульт», вакансії, прайс реклами для телебачення і діджитал платформ, інформацію про оренду приміщень,  завантажити фотографії телецентру «Олівець» і членів правління НСТУ, перейти на оновлені сайти «Українського радіо», «Радіо Культура», «Радіо Промінь», новинного сайту «Суспільне Новини», телеканалів «Перший», «Культура», 24-ох регіональних філій Суспільного, а також на сторінки спецпроєктів «Біатлон», «UA: Казки», «Класична музика», «Євробачення», «Дитяче Євробачення».

Варто зазначити, що на оновленому сайті назви телеканалів зазначені без логотипу UA:.

На сайті можна прочитати відповіді на 10 запитань про Суспільне та звернутися з пропозицію чи зауваженнями у розділі «Потрапити на Суспільне».

Також є опис структури НСТУ з розділами про наглядову раду, правління, менеджмент, редакційну раду, рішення, які вони приняли та контакти.

Нагадаємо, 2 грудня Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила новинний сайт «Суспільне Новини» за адресою suspilne.media.

Раніше за цією адресою був корпоративний сайт. Від 22 листопада 2019 року доменне ім’я корпоративного сайту Національної суспільної телерадіокомпанії України https://suspilne.media змінено на https://corp.suspilne.media.

Як писав «Детектор медіа», на Новий рік мають перезапустити Суспільне. 1 січня 2020 році «UA: Перший» вийде в оновленому форматі. Робоча назва оновленого каналу «Суспільне». 

Новою бренд-платформою НСТУ займається Сергій Кривошея. Він очолив промовідділ Суспільного.

comments powered by Disqus