На сайті suspilne.media запустили секцію «Суспільне Спорт»

Про це повідомляє пресслужба Суспільного.  

На спортивній платформі (сайті) за адресою suspilne.media/sports публікують новини та огляди спортивних подій.

Секція «Суспільне Спорт» має наступні рубрики: «Новини», «Футбол», «Теніс», «Бокс» і «Легка атлетика». 

Окрім того на платформі доступні категорії: «Олімпіада-2020», «Паралімпійський спорт», «Формула 1», «Водний спорт», «Командні види спорту», «Мішані бойові мистецтва», «Фехтування», «Кіберспорт», «Інше», «Олімпійський спорт», «Зимовий спорт».

Є посилання на YouTube-канал «Суспільне Спорт» і сторінку у Facebook.

За словами виконавчого продюсера творчого об’єднання спортивних програм «UA: Першого» Микити Хорозова, у телевізійному ефірі Суспільного спорт обмежений часом та сталою сіткою мовлення.

«Водночас цифрова платформа дає нам змогу значно розширити той продукт, який ми здатні виробляти. Це й спортивні трансляції, і стріми безпосередньо з місця подій, й ексклюзивні матеріали від наших топових спортсменів, розширення видів спорту, із якими ми готові знайомити наших глядачів. Тож ми стартуємо й бажаємо всім приємного перегляду», – сказав він.  

Генеральна продюсерка цифрових платформ Тетяна Кісельчук зазначила, що 2020-й — рік створення єдиної діджитал-екосистеми.

«Це означає, що ми запустимо кілька сайтів, об'єднаних однією CMS. Для нашого читача це буде єдиний сайт із секціями, для нас — щоразу інший вид розробки. Наприклад, спортивна секція має функцію спортивних трансляцій, якої не передбачено на новинному сайті. Восени ми запустимо секцію культури, котра матиме функцію онлайн-телебачення, тому що сайт культури об'єднає в собі телеканал, програми, онлайн-новини та статті. Секція радіо, котру ми запустимо останньою, наприкінці року, матиме свій набір функцій, наприклад інтегрований софт для автоматичної публікації програм, які щойно прозвучали в ефірі», — сказала вона.

Наразі спортивна платформа працює в тестовому режимі, триває робота над бізнес-процесом між спортивним департаментом і диджитал-дирекцією, щоб ефективно використовувати ресурси й надавати неупереджену, своєчасну та якісну інформацію аудиторії Суспільного.

Нагадаємо, у грудні 2019 року розпочав роботу новинний сайт Національної суспільної телерадіокомпанії України «Суспільне Новини». Він об’єднує новинні стрічки усіх філій Суспільного. 

У червні 2020 року запустили сайт «Суспільне Крим».

comments powered by Disqus