Анастасія Коріновська стала шефредакторкою сайту «Суспільне Новини»

Із 1 березня новою шеф-редакторкою сайту «Суспільне Новини», стала Анастасія Коріновська. До того вона була заступниця шефредактора тижня.

Про це повідомила пресслужба Суспільного на корпоративному сайті.

«Моя задача — дати видимість журналістиці та регіональним новинам Суспільного. Адже регіони — це те, що дає справжнє відчуття великої країни, що дозволяє вириватися з медійної бульбашки й тримати зв’язок з реальним життям людей. Ми щойно зібрали команду соціальних мереж новин і ще одним із моїх напрямів буде спільна робота між диджитал-платформами новин. Разом ми будемо думати, як робити новини в доступній і цікавій формі на різних платформах, а також як доносити складні, суспільно важливі історії якомога ширшій аудиторії», — сказала Анастасія Коріновська.

Директорка департаменту новин Ангеліна Карякіна зазначила, що Анастасія Коріновська працювала з регіональними диджитал-редакціями і з усіма журналістами та редакторами центрального ньюзруму.

Анастасія Коріновська навчалася на факультеті журналістики в Дніпропетровському національному університеті. В Дніпрі вела щоденне ранкове шоу в прямому ефірі на «34 телеканалі». Під час Майдану переїхала до Києва, стала редакторкою на «Радио Вести».

З 2016 року працювала на hromadske, де спочатку була редакторкою стрічки новин, а згодом керувала сайтом і координувала відділ соцмереж. 

Нагадаємо, 2 грудня 2019 року запустили сайт «Суспільне Новини». Він був виготовлений в рамках проєкту «Підтримки Діджитал Трансформації Суспільного Медіа в Україні» (проєкт співпраці Суспільного та SR MDO, що здійснюється за фінансової підтримки Sida).

Майже півтора року сайтом «Суспільне Новини» керувала Оксана Денисова. 1 березня вона звільнилася за власним бажанням.

Генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник високо оцінив внесок Оксани Денисової у побудову бренду «Суспільне Новини» в інтернеті.

«Це величезна втрата для компанії й для Новин зокрема. Оксана — людина, що фактично збудувала інформаційний бренд “Суспільне Новини” в мережі. Наскільки він успішний, говорить аудиторія, що активно зростає з кожним днем. Але немає нічого лихого, аби не вийшло на добре. Та сама Оксана вирішила кардинально змінити життя. Ми її в цьому підтримуємо і будемо тішитися кожній її перемозі. І в Анастасії Коріновської з’явився шанс показати свій професійний рівень. Передусім користувачам цифрових платформ», — зазначив Федір Скрипник.

Фото: сайт corp.suspilne.media

comments powered by Disqus