21 липня на Суспільному вийде розширений тригодинний випуск «Зворотного відліку»

Токшоу до дня виборів триватиме три години з перервою на випуск новин про найважливіші події в Україні та за кордоном, розпочнеться о 19: 30, повідомляє прес-служба Суспільного мовлення.

У Національній суспільній телерадіокомпанії України ззнчають, що глядачі Суспільного найоперативніше дізнаються результати екзит-полів та інформацію про перебіг голосування в Україні та за кордоном.

Ведучі Мирослава Барчук і Павло Казарін обговорюватимуть перебіг голосування та попередні результати дострокових парламентських виборів до Верховної Ради з відомими політиками, експертами та журналістами.

Серед політиків — колишні народні депутати, які не балотувалися цього разу до Верховної Ради — Ганна Гопко та Олександр Опанасенко. Також у студію запрошені політологи Михайло Басараб та Кирило Сазонов, журналістка Лариса Волошина.

Заплановані прямі включення з різних куточків України. Про те, як голосують виборці й що цікавого трапилося за день виборів, розповідатимуть журналісти регіональних філій «UA: Суспільне мовлення».

Крім того, у студії будуть представники штабів політичних партій, які за результатами опитувань потрапляють до Верховної Ради. Ведучі Мирослава Барчук та Павло Казарін спробують з’ясувати в представників партій, яку коаліцію можуть сформувати народні обранці у Верховній Раді.

Нагадаємо, за результатами моніторингу за підтримки Ради Європи «Зворотний відлік» на Суспільному є найзбалансованішим зі всіх ток-шоу на 10-ти загальнонаціональних телеканалах.

comments powered by Disqus