На «Українському радіо», радіо «Промінь» і радіо «Культура» скасували мистецькі конкурси
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
На «Українському радіо», радіо «Промінь» і радіо «Культура» скасували мистецькі конкурси
Суспільне скасувало мистецькі конкурси на виробництво суспільно-політичних, культурно-просвітницьких, гумористичних та музичних радіопередач для «Українського радіо», радіо «Промінь» і радіо «Культура».
Про це йдеться на сайті Суспільного.
«З моменту військової агресії російської федерації проти України, активного поширення державою-агресором дезінформації та викривлення відомостей, пріоритетним завданням Суспільного мовника стало донесення правди про війну, інформування про найоперативніші новини зі всієї України, про поточну ситуацію в Україні та світі. За таких обставин, в період дії в Україні правового режиму воєнного стану, Суспільний мовник не бачить можливості реалізації політики та правил раніше оголошених мистецьких конкурсів», – пояснили у компанії.
Через це скасували мистецькі конкурси:
- «Нічна Вахта» — щоденне нічне шоу для дорослої аудиторії, що висвітлює різні сфери суспільного життя в легкій, невимушеній манері, з елементами гумору.
- «Гомін Аут» — щоденне гумористичне гостросоціальне стендап-радіошоу.
- «Промінь рекомендує» — щоденна п’ятихвилинна радіопередача, яка представляє в ефірі новинки мейнстримової української музики.
- «Хіт-парад 12-2» — щотижневий радіочарт сучасної української музики.
- «Радіоблог про життя і творчість Григорія Сковороди» — цикл радіопубліцистичних передач, створених на основі авторських текстів-есеїв про життя і творчість Григорія Сковороди.
- «Радіосеріал про депортації українців» — цикл 7 радіодокументальних передач до 75-х роковин проведення акції «Вісла» на Лемківщині, Надсянні, Холмщині та Підляшші та 75-х роковин початку операції «Захід» і масової депортації українців до Сибіру.
- «Радіосеріал про дисидентів і події 1972 року» — цикл 7 радіодокументальних передач до 50-х роковин операції КДБ «Блок» проти українських дисидентів.
Суспільне шукає нові алгоритми проведення мистецьких конкурсів, що враховують особливості діяльності організатора й учасника у воєнний період.