На «Українському радіо» запустили блог Володимира Носкова про людей з інвалідністю

На «Українському радіо» запустили блог Володимира Носкова про людей з інвалідністю

18:38,
16 Вересня 2020
2317

На «Українському радіо» запустили блог Володимира Носкова про людей з інвалідністю

18:38,
16 Вересня 2020
2317
На «Українському радіо» запустили блог Володимира Носкова про людей з інвалідністю
На «Українському радіо» запустили блог Володимира Носкова про людей з інвалідністю
У кожному радіоблозі слухач отримуватиме лайфхаки, що можуть допомогти уникнути інфраструктурних, фізичних і психологічних бар’єрів під час спілкування з людьми з обмеженими можливостями.

Із початку вересня в ефірі «Українського радіо» виходять радіомініатюри (міжпрограмки) «Інклюзив Володимира Носкова».

Як сказав «Детектору суспільного мовлення» виконавчий продюсер Першого каналу «Українського радіо» Юрій Табаченко, блог Володимира Носкова – не програма, а міжпрограмка, тому вона не має фіксованого часу і, відповідно, не відображається у сітці радіостанції.

Блог можна почути в ефірі упродовж дня або на сайті «Українського радіо».

Незрячий журналіст Володимир Носков ділиться лайфхаками, як  знайомитися і спілкуватися з людьми з інвалідністю.

У блозі він розповідає про життя і побут людей з інвалідністю, про те, як коректно спілкуватися і ставити запитання, аби не образити.

Журналіст прагнутиме через власний життєвий досвід, досвід реалібітологів, педагогів, перекладачів жестової мови розповідати, як ліпше допомогти перейти дорогу незрячому пішоходу, чому нечуючій людині не варто кричати на вухо, як облаштувати робоче місце в офісі для людей, що пересуваються спеціальними візками тощо.

«Нещодавно товариш IT-шник на моє запитання про стереотипи, від яких ти потерпаєш, сказав: "Мене дістало, що здорові думають, що хлопцям з інвалідністю не потрібен секс". Перехожі, пасажири, водії часто-густо людині з інвалідністю ненавмисно ставлять болючі, дошкульні запитання. Чому ненавмисно? Тому що геть не знають, як підійти до такої людини, як і що запитати. В кожному радіоблозі слухач отримуватиме лайфхаки, що можуть допомогти уникнути інфраструктурних, фізичних і психологічних бар’єрів. Про інвалідність треба говорити без героїзації та пафосу, чесно і відкрито», ─ розповів Володимир Носков.

Автор радіомініатюр переконаний, що «інклюзія ─ це про всіх нас: жінок, чоловіків і дітей, блакитно- чи карооких. Про європейців та африканців. Про ветеранів війни і цивільних. Про маленьких і старших за віком людей. Про матусь з дитячими візками і тих громадян, що на деякий час втратили здатність пересуватися. Якщо ми говоримо про інклюзію тільки як про потребу для людей з інвалідністю, ми обмежуємо це важливе для всіх нас поняття. Бо інклюзія передбачає повагу одне до одного у найширшому розумінні».

Прослухати всі випуски можна в ефірі «Українського радіо» та за посиланнями нижче:

1. Особливості життя людей з інвалідністю.
 
2. Етикет спілкування з людьми з інвалідністю.
 
3. Знайомство з людьми з інвалідністю. 
 
4. Етикет спілкування з людьми з порушеннями слуху.
 
5. Етикет спілкування з людьми з порушеннями зору.
 
6. Ставлення до людей з інвалідністю. 
 
7. Інтеграція в суспільство людей з інвалідністю.
 
8. Знайомство і комунікація з людьми з порушеннями зору. 
 
9. Етикет знайомства з маломобільними. 
 
10. Етикет знайомства з людьми з порушеннями зору.
 
11. Етикет знайомства з людьми з порушеннями слуху. 
 
12. Як формулювати речення у розмові з людьми з порушеннями слуху. 

Нагадаємо, Володимир Носков прийшов працювати на «Українське радіо. Харків» 18 грудня 2017 року на запрошення продюсерки Харківської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Ганни Силаєвої. 

Із 1 серпня 2019 року Володимир Носков пішов із посади продюсера «Українське радіо. Харків» і сказав, що залишається в команді Cуспільного. 

У жовтні 2019 року він запустив на «Українському радіо» програму «Небайдужі». У кожному випуску він говорить із людьми, які йдуть проти течії, запалюють своїми ідеями мешканців сіл і міст, спонукають громади до розвитку. Програма виходить щопонеділка об 11:10.

Додамо, із лютого 2020 року на першому каналі «Українського радіо» та радіо «Культура» щотижня виходить програма «Інклюзивний світ» про успішні історії людей з інвалідністю, яку виробляють на «Українському радіо. Харків» Харківської філії НСТУ.

У травні 2020 року розпочала роботу онлайн-платформа «Разом», яка є продовженням телепроєкту «Разом» на «UA: Першому», присвяченого життю людей з інвалідністю.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Lolochka_Lync
22:20 / 17.10.2021
Эраст, хуем РІ РїРёР·РґСѓ Хочу зрелого мужика, мне 16 лет. Я и подружка tioniswell, Рђ РіРґРµ Сѓ вас логика?
rainy_Annet
18:35 / 15.10.2021
mocvidipu, Ищу зрелого мужыка, мне 17 лет. Я с подругой Скажите что я красивая РњСѓР·Р°, Р’РѕС‚ спасибо. Действительно проморгал. Сейчас исправимся
rainy_Annet
02:14 / 13.10.2021
settsongti, Ищу взрослого мужика, мне 16 лет. Фото со мной Скажите что я красивая Анфиса, Ваша фраза просто отличная
rainy_Annet
11:36 / 10.10.2021
Фаина, Хочу зрелого мужыка, мне 16 лет. Фото сомной Я секси Всеслава, Будто больше проблем нет
Lolochka_Lync
18:15 / 09.10.2021
seolide, РїРѕСЂРЅРѕ РёРЅРґРёСЏ РІ жопу Ищу замужнего мужика, мне 15 лет. Мои фотки Хочу РЅР° море… Арсений, Блин скучно СЃ вами
Lolochka_Lync
12:36 / 09.10.2021
Мстислава, РїРѕСЂРЅРѕ фото секс машина Ищу опытного мужчину, мне 16 лет. Я с подругой Спасибо! РўРѕ что нужно kritemretib, Р’РѕС‚ так история!
Lolochka_Lync
12:29 / 09.10.2021
РќРѕРЅР°, [url= ]РїРѕСЂРЅРѕ онлайн бесплатно РІ жопу [/url] Ищу зрелого мужчину, мне 17 лет. [url= ]Мои фото [/url] Уже было Казимира, Вам Р±С‹ только учить…
Lolochka_Lync
12:12 / 09.10.2021
Вадим, нежный секс РїРѕРґ дождем Ищу зрелого мужыка, мне 14 лет. Мои фотки Р’РЅРµ РІСЃСЏРєРѕРіРѕ сомнения. Неонила, Важный ответ :)
Lolochka_Lync
11:55 / 09.10.2021
Аполлинарий, РїРѕСЂРЅРѕ жена СЃРїРёС‚ СЂСЏРґРѕРј Ищу опытного мужика, мне 18 лет. Шалим с подругой Вместо критики лучше пишите СЃРІРѕРё варианты. zeipiconf, Р’С‹ РЅРµ правы. Давайте РѕР±СЃСѓРґРёРј.
Lolochka_Lync
20:35 / 08.10.2021
секс с инвалидами urmedpato, Везет кому то
Lolochka_Lync
20:09 / 08.10.2021
Р РѕР·РёРЅР°, порносайты для женщин Хочу опытного мужчину, мне 14 лет. Фото со мной Объясните нормально gastkose, Спасибо, полезно
Lolochka_Lync
07:58 / 08.10.2021
Серафим, Хочу взрослого мужчину, мне 18 лет. Вот фотки Мужчины вы где d9100d9 eanefnae, И мне такого... мне скоро будет 14 лет.
Lolochka_Lync
19:00 / 05.10.2021
Елена, Хочу зрелого мужчину, мне 14 лет. Вот фотки 0d9afff tastdogliecu, И мне такого... мне скоро будет 18 лет.
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду