Запустили онлайн-платформу для людей з інвалідністю «Разом»

Запустили онлайн-платформу для людей з інвалідністю «Разом»

17:24,
5 Травня 2020
3072

Запустили онлайн-платформу для людей з інвалідністю «Разом»

17:24,
5 Травня 2020
3072
Запустили онлайн-платформу для людей з інвалідністю «Разом»
Запустили онлайн-платформу для людей з інвалідністю «Разом»
5 травня розпочала роботу онлайн-платформа «Разом», яка є продовженням телепроєкту «Разом» на «UA: Першому», присвяченого життю людей з інвалідністю.

Про це повідомляє пресслужба Суспільного на корпоративному сайті.

На сайті «Разом» доступні рубрики «ТБ-Проект Разом», «Публікації», «Лайфхаки», «Спорт», «Допомога» і є можливість перейти на сайт «Суспільне Новини».

Рубрика «Допомога» – це комунікативний майданчик для людей з інвалідністю.

«Руйнуйте власні стереотипи, діліться своїми проблемами, страхами, складнощами адаптації чи доступності. Комусь потрібні практичні дії, комусь поради, а комусь просто спілкування. Ми пропонуємо унікальний комунікативний майданчик, де кожен, хто того потребує, буде почутий!», – на платформі закликають писати звернення.

Також у цій рубриці можна запропонувати допомогу, яка пов’язана з різними аспектами життя людей з інвалідністю.

Головна редакторка творчого об’єднання спортивних програм «UA: Перший» Олена Кузнецова зазначила, що героями телепроєкту «Разом» були є спортсмени-паралімпійці, журналісти, художники й громадські діячі, які власним прикладом демонструють, що кожен здатний побудувати успішну модель свого життя.

«Проблеми адаптації людей з інвалідністю в суспільстві та доступності простору досі нагальні. Тому продовженням телевізійного проєкту став однойменний сайт», – сказала вона.  

Платформа «Разом» має спеціальний функціонал для людей із порушеннями зору. Її зручність для користувачів протестував тренер з активної адаптації людей із порушеннями зору Ярослав Плюта

Під час підготовки до запуску творці консультувалися щодо доступності та дотримання прав людей з інвалідністю з директором ГО «Група активної реабілітації» Віталієм Пчолкіним і ГО «Боротьба за права». 

Інформацію на сайті оновлюватимуть щотижня. Також тут можна знайти відео телепроєкту та ексклюзивні матеріали, які не потрапили до ефіру.

Варто зазначити, що проєкт про інклюзивність «Разом» виходив на «UA: Першому» з 19-го листопада2018 року щопонеділка о 19:00. Ведучою програми була Дар’я Кузнецова.

Нагадаємо, із лютого 2020 року на першому каналі «Українського радіо» та радіо «Культура» щотижня виходить програма «Інклюзивний світ» про успішні історії людей з інвалідністю, яку виробляють на «Українському радіо. Харків» Харківської філії НСТУ.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду