Німецька редакція «Українського радіо» шукає ведучих

Німецька редакція «Українського радіо» шукає ведучих

17:16,
15 Жовтня 2019
3107

Німецька редакція «Українського радіо» шукає ведучих

17:16,
15 Жовтня 2019
3107
Німецька редакція «Українського радіо» шукає ведучих
Німецька редакція «Українського радіо» шукає ведучих
Автори:
Ведучий німецької редакції «Українського радіо» Віктор Савінок звільнився і на його місце шукають нових людей.

До кінця жовтня 2019 року  в ефірі «Українського радіо» на каналі RUI виходитимуть німецькомовні програми, які записав Віктор Савінок. Про це сайту «Детектор медіа» сказала головна редакторка головної редакцій програм іноземними мовами  Жанна Міщерська.

«Віктор зробив програми, що будуть звучати в ефірі в жовтні.Поки що шукаємо нових людей», – сказала вона.

За словами пані  Міщерської, на радіо дуже низькі зарплати для тих, хто створює програми іноземними мовами, німецькою, зокрема.

Віктор Савінок був єдиним ведучим у німецькій редакції. Паралельно з роботою на радіо він навчався в аспірантурі міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. На «Українське радіо» він прийшов у вересні 2018 року.

«Будучи спочатку чимось додатковим, на що я пішов, серед іншого, для того, щоб не забути німецьку мову, робота в редакції згодом перетворилася для мене на ще один важливий проект. Цей проект, до того ж, був і залишатиметься важливим в контексті донесення інформації про Україну та її суспільство за кордоном. Через це я не жалкую про жодну з хвилин чи годин, котрі в нього інвестував», – написав у Фейсбуку Віктор Савінок.

За його словами, йому хочеться, щоб ця важлива справа продовжувалася, а історія німецької редакції не зупинилася на відмітці «53 роки».

«Щиро сподіваюся на те, що до роботи на цьому важливому напрямку вже скоро стануть нові люди, які відкриють нові сторінки в роботі редакції. Але для того, щоб їх залучити та, що головне, зробити їхню роботу більш ефективною, конче необхідно приділити більшу увагу системним проблемам мовника - поширенню інформації, насамперед, іноземними мовами, технічному оснащенню та, безумовно, рівню оплати праці», – зазначив він.

Наразі Віктор Савінок  відкритий для співпраці в якості політолога-міжнародника для коментарів та інтерв'ю для «Українського радіо» та інших ЗМІ.

Нагадаємо, ведучий німецької редакції «Українського радіо» Віктор Савінок розробив новий формат програм німецькою мовою. Його авторські програми про Україну німецькою мовою виходили щосереди о 22:06 – Akzentedes Tages («Акценти дня»), та щосуботи о 22:20 – передача  Ukraine aktuell (»Актуально з України»). Їх можна слухати на сайті «Українського радіо», супутнику Amos-3 та на фейсбук-сторінці UA: Ukrainischer Rundfunk - Deutschsprachiger Dienst.

Віктор Савінок також створив у фейсбуку сторінку UA: Ukrainischer Rundfunk -  Deutschsprachiger Dienst, де публікує свої програми.

Передачі німецькою мовою виходять щодня з 16:00 до 17: 00 і з 22:00 до 23:00, проте лише у середу та в суботу – свіжий контент, у інші дні – записи з архіву.

До складу редакцій програм іноземними мовами входять англійська, російська, румунська (з офісом у Чернівцях) та німецька редакції. Програми цими мовами збираються в один канал RUI, який доступний на сайті «Українського радіо» і супутнику Amos-3.

Фото: Фейсбук-сторінка UA: Ukrainischer Rundfunk - Deutschsprachiger Dienst

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду