У Вінницькій філії НСТУ радіо переїхало у телецентр із метою оптимізації витрат

У Вінницькій філії НСТУ радіо переїхало у телецентр із метою оптимізації витрат

12:43,
6 Квітня 2018
3650

У Вінницькій філії НСТУ радіо переїхало у телецентр із метою оптимізації витрат

12:43,
6 Квітня 2018
3650
У Вінницькій філії НСТУ радіо переїхало у телецентр із метою оптимізації витрат
У Вінницькій філії НСТУ радіо переїхало у телецентр із метою оптимізації витрат
Починаючи з квітня 2018 року у Вінницькій філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) обласне радіо та телеканал «Вінтера» розпочали працювати в одному приміщенні.

Про це повідомила прес-служба НСТУ. Менеджер Вінницької філії Тарас Тарануха підтвердив цю інформацію сайту «Суспільне. Детектор медіа».

Він пояснив, що приміщення по вулиці Симона Петлюри, в якому донедавна працювало Вінницьке обласне радіо, належить державі.

«Це приміщення не увійшло до статутного фонду ПАТ 'НСТУ' тому, що належить державі в особі Державного комітету телебачення та радіомовлення України, та передано ПАТ 'НСТУ' для господарського відання, тому і здавати в аренду має право лише власник», – прокоментував він сайту «Суспільне. Детектор медіа».

За словами менеджера, це приміщення надавалося філії у безкоштовне користування. Він зазначив, що причиною переїзду стали «оптимізація витрат та скорочення чисельності працівників».

«Ремонтні роботи з підготовки кімнати під радіостудію тривали близько двох тижнів. Там встановили ефірну апаратну, додаткове обладнання, а також налагодили комп’ютерні мережі. Так, 14 працівників радіо отримали нові робочі місця, і вже 3 квітня о 20:10 Вінницьке обласне радіо вийшло в ефір», – пояснили у НСТУ.

Як повідомили у компанії, для комфортної роботи в новому приміщенні працівників радіо розмістили в окремі блоки з трьох кімнат. Там розташовано студію, ефірну апаратну й кабінет звукового монтажу. Також є окремі робочі місця для журналістів. У попередній будівлі радіо було дві студії. Тарас Тарануха каже, що для безперебійного і якісного ефіру цілком вистачить однієї.

«Телебачення і радіо Вінницької філії Суспільного мають бути однією органічною структурою, що поділяють спільні теми та проекти. Ми довго до цього йшли, наприклад, нам уперше вдалося використати телевізійні сюжети у форматі радіо. Радіожурналісти вчилися створювати відео, працювати в парі з оператором і монтажером, отримуючи новий корисний досвід. 3 квітня 2018 року відбулась історична подія для нашого регіону — радіо "Вінтера" почало мовити з будівлі на Театральній, 15. Слухач не відчув, що відбувся переїзд, адже інженерно-технічна служба спрацювала злагоджено — жодних проблем в ефірі не було», — зазначив продюсер філії Віктор Мозалевський.

У компанії зазначили, що обласне суспільне радіо «Вінтера» мовить 3 години й 10 хвилин на добу. В ефір виходить 27 програм, серед яких інформаційно-аналітичні, культурно-мистецькі, науково-просвітницькі й дитячі.

Фото: сайт suspilne.media

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду