Чернівецька філія НСТУ розпочала створювати програми для телебачення і радіо одночасно

Чернівецька філія НСТУ розпочала створювати програми для телебачення і радіо одночасно

14:32,
26 Січня 2018
4623

Чернівецька філія НСТУ розпочала створювати програми для телебачення і радіо одночасно

14:32,
26 Січня 2018
4623
Чернівецька філія НСТУ розпочала створювати програми для телебачення і радіо одночасно
Чернівецька філія НСТУ розпочала створювати програми для телебачення і радіо одночасно
У Чернівецькій філій Національної суспільної телерадіокомпанії України одна з найпопулярніших радіопрограм «Точка дотику» відтепер виходить паралельно на телеканалі «Буковина».

Для Чернівецької філії Суспільного — це перший крок до спільної (конвергентної) редакції, де створюватимуть передачі одночасно для різних платформ, повідомляють у компанії.

«Радіо тепер і на телебаченні! Ми розуміємо, що задача сучасної редакції – не бути замкнутою у своїх форматах, тому виникла ідея створити телеверсію радіопередачі «Точка дотику». Досі, все найкраще, що було на радіо «Буковина», залишалося тільки у звуковому варіанті. Відтепер у глядачів є можливість побачити чудову радійну передачу в ефірі телеканалу та на сторінках наших соціальних мереж. Якщо враховувати, що аудиторії радіо і телебачення практично не перетинаються, ми автоматично надаємо більше якісного та корисного телеглядачам. Це ще один крок до побудови конвергентного медіа», — зазначив продюсер Чернівецької філії Максим Волошин.

«Точка дотику» — одна з найпопулярніших програм суспільно-політичного напрямку радіо «Буковина». Є п’ятеро ведучих, четверо з яких – журналісти радіо «Буковина»: Андрій Гев’юк, Тарас Лупул, Христина Петренко та Тарас Лазарук. Крім того, до програми залучили й Ігоря Огданського, який є співведучим і займається психологічним напрямком.

З понеділка по п’ятницю «Точка дотику» виходить в прямому ефірі о 12:15. О 16:00 її можна побачити на каналі «Буковина».

На фото зліва направо: менеджерка Чернівецької філії НСТУ Ольга Гришин-Грищук, ведуча Христина Петренко, продюсер Максим Волошин

«Щось нове – це завжди цікаво.  Таким є наш спільний з телебаченням проект. Він буде цікавий усім, хто хоче бути в курсі новин та змін у суспільно-політичному житті нашого краю та України в цілому. Ми будемо обговорювати найактуальніші та найважливіші теми, які сьогодні турбують  суспільство. Сподіваємось, що цікаві гості та професійні журналісти  збільшать, як слухацьку так і глядацьку аудиторію», — сказала головний продюсер радіопрограм Тетяна Вернигора.

«Телерадіокомпанія вкотре переходить працювати у новий формат. Я радо підтримую такі творчі ідеї продюсера та журналістів. Моє ж завдання —  забезпечити усі технічні потреби для їх втілення. Спочатку ми оновили телевізійну студію. Зараз вже маємо дві нові – в тому числі й для радіопередач, які транслюються на телебаченні», — розповіла менеджерка Чернівецької філії Ольга Гришин-Грищук.

Нагадаємо, нещодавно у Чернівецькій філії оновили студію в якій стартував проект «Тема дня: Буковина», який виходить наживо в ефірі та сторінці філії у Facebook.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», команда Суспільного працює над уніфікованою сіткою мовлення для всіх регіонів. Кожна філія НСТУ має виробляти мінімум 3 години 5 хвилин власного контенту щодня. Туди входитимуть ранкове шоу, новини упродовж дня і вечірня програма на зразок «Тема дня». Новини і найцікавіші програми, за рекомендацією керівництва НСТУ, можуть мати одночасно радіо- і телеверсію. 

Фото: надане Чернівецькою філією НСТУ

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду