«Українське радіо» оприлюднило нову сітку мовлення

«Українське радіо» оприлюднило нову сітку мовлення

17:01,
23 Серпня 2017
7349

«Українське радіо» оприлюднило нову сітку мовлення

17:01,
23 Серпня 2017
7349
«Українське радіо» оприлюднило нову сітку мовлення
«Українське радіо» оприлюднило нову сітку мовлення
З 4 вересня 2017 року на «Українському радіо» розпочнеться новий медіасезон. Генеральний продюсер УР Дмитро Хоркін оприлюднив нову сітку мовлення першого каналу та розповів про її особливості.

За його словами, у новому сезоні «Українське радіо» буде більш динамічним та оперативним, орієнтуватиметься на людей, які ухвалюють рішення.

«Відповідно до концепції суспільного, перший канал УР стає вузько форматним, тому що у нас є інші канали. Перший канал стане новинним, розмовним, суспільно-політичним. Вряди-годи там будуть культурологічні передачі. Але абсолютна більшість ваших улюблених передач на тематику мовознавчу, культурологічну, музикознавчу переходять на третій канал Українського радіо, який має всеукраїнське покриття і хороший сайт», – сказав Дмитро Хоркін на відео, яке розміщене на його сторінці у Facebook.

Подаємо сітку мовлення першого каналу «Українського радіо»:

Збільшене зображення дивіться тут і тут

Нагадаємо, з 4 вересня на «Українському радіо» стартує ранкове шоу «Сьогодні. Зранку» з 8:00 до 10:30. Уранці працюватимуть дві пари ведучих: відомий тележурналіст, у минулому ведучий «Громадського радіо» Олег Білецький та журналістка, волонтерка, ведуча радіо «Промінь» Євгенія Гончарук, і друга пара – ведучий спецпроекту «Донбас.ua» на Українському радіо Дмитро Хоркіні радіоведуча Тамара Гусейнова, яка раніше співпрацювала з австралійською телерадіокомпанією SBS World News і була редакторкою на «UA: Першому».

Додамо, що по буднях з 13:00 до 15:00 виходитиме денне шоу «Сьогодні вдень». Його ведучими стануть Галина Бабій та Роман Коляда. За словами пана Коляди, денний слот буде сповнений легкості, польоту та харизми.

Як уже писав сайт «Суспільне мовлення», що 26 регіональних радіостанцій (Севастопоська і Кримська філії не мають радіостанцій) Національної суспільної телерадіокомпанії матимуть уніфіковані відрізки і мовитимуть: 7:10 - 8:00, 12:00 -13:00, 17:10 – 18:00, 20:10 – 21:00.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду