Українське радіо транслюватиме «Національні дебати»

Українське радіо транслюватиме «Національні дебати»

11:52,
27 Жовтня 2015
4342

Українське радіо транслюватиме «Національні дебати»

11:52,
27 Жовтня 2015
4342
Українське радіо транслюватиме «Національні дебати»
Українське радіо транслюватиме «Національні дебати»
«Національні дебати» перед другим туром місцевих виборів, які «UА:Перший» проведе разом із партнерами у листопаді, транслюватимуться на Українському радіо. Про це повідомляє прес-служба каналу.

На радіо йтиме повна пряма трансляція всього, що відбуватиметься у студії. До кожного випуску будуть спеціальні підводки, де журналісти Українського радіо пояснюватимуть слухачам, що це за проект і що зараз відбувається у студії. Радіослухачі зможуть, як і телеглядачі та користувачі соцмереж, ставити свої запитання – найкращі з них будуть передані редакторам програми, і їх поставлять модератори в ефірі.

Директор Першого каналу Українського радіо Геннадій Ракуленко каже, що такий досвід співпраці з телебаченням буде корисний, та й учасники дебатів повинні будуть докласти зусиль, щоб бути однаково цікавими і для глядачів, і для слухачів.

«Вся основна робота лежатиме на телебаченні – ми цього разу лише транслюватимемо. Але це спроба на майбутнє визначити спільні точки дотику і способи зробити на єдиному майданчику ефір, цікавий і для глядачів, і для слухачів. Адже на телебаченні глядач бачить картинку, а на радіо йому потрібно подати інформацію так, щоб він її міг уявити. Якщо мова йде про «Національні дебати», то учасник-кандидат, знаючи, що він в ефірі і радіо, й телебачення одночасно – мусить докласти додаткових зусиль, щоб бути переконливим,  донести інформацію не тільки мімікою чи жестами, а й добре пояснити свою думку слухачам. Щоб для них це було так само яскраво, як і для глядачів», – запевнив директор Першого каналу Українського радіо.

Нагадаємо, напередодні другого туру виборів міських голів команда «UA:Першого» вирушить до Харкова, Одеси, Львова та Києва, аби обговорити нагальні проблеми цих міст з їхніми потенційними очільниками та самими виборцями. Про це повідомляє прес-служба каналу.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
v4asno.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду