Зеленський: «Я хотів би, щоб канал НТКУ став найкрутішим в Україні»

Про це він сказав 20 травня під час пресконференції, відповідаючи на запитання ведучого каналу «Наш» Макса Назарова про альтернативу забороні російських сайтів, яку президент продовжив указом від 14 травня.

«Про альтернативу, я дуже хотів би, щоб канал НТКУ (з 19 січня 2017 року зареєстровано НСТУ, Суспільне – Ред.) став найкрутішим в Україні, щоб в Україні державний канал був круче за будь-який комерційний канал», – зазначив президент.   

Він додав, що подумає про фінансування державних каналів «Нафтогазом». 

Нагадаємо, Володимир Зеленський на пресконференції висловився за перегляд мовних квот у медіа. Він також сказав, що власники телеканалів витрачають 1 мільярд на контент, який лобіює їхні інтереси або працює проти України чи влади, і закликав їх витрачати ці гроші на допомогу бідним.

Як писав «Детектор медіа», Верховна Рада увечері 13 травня ухвалила постанову № 3319 «Про схвалення пропозицій щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

РНБО ухвалила рішення про продовження санкцій щодо російських соцмереж і передала його президенту. Трирічний строк дії санкцій проти «Mail.ru», «Яндекса», «ВКонтакте», «Одноклассников» спливав 15 травня.

14 травня президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО. 

comments powered by Disqus