ЦВК і Зураб Аласанія дадуть брифінг про дебати між Порошенком і Зеленським на НСК «Олімпійський»

Тема брифінгу – «Про порядок проведення теледебатів між кандидатами на пост Президента України, включеними до виборчого бюлетеня для повторного голосування 21 квітня 2019 року». Про це йдеться на сайті ЦВК.

Зураб Аласанія сказав, для того, щоб проводити дебати  на НСК «Олімпійський», як цього хоче команда Володимира Зеленського, треба змінити постанову ЦВК. У ній сказано, що дебати мають відбутися у приміщенні Суспільного мовлення і державним коштом. На цьому брифінгу мають сказати, скільки коштів на дебати передбачає ЦВК.

«Захід відбудеться за адресою: пл. Лесі Українки, 1, 2-й поверх, прес-центр ЦВК. Акредитація триватиме до 10.30 9 квітня за телефонами: 286-80-71, 256-82-80. Представникам ЗМІ необхідно мати при собі паспорти таредакційні посвідчення або картки акредитації при ЦВК. Акредитація обов’язкова», – йдеться в анонсі.

Як писав «Детектор медіа», 7 квітня кандидат у президенти та чинний президент України Петро Порошенко закликав іншого кандидата Володимира Зеленського прийти на дебати на НСК «Олімпійський» 14 квітня.

Пізніше Володимир Зеленський заявив, що прийде на дебати на НСК «Олімпійський» 19 квітня.

8 квітня голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов заявив, що Петро Порошенко згодний на дебати у будь-який день, зокрема і 19 квітня, як пропонував інший кандидат у президенти Володимир Зеленський.

Представники команди Володимира Зеленського та НСТУ зустрілися у телецентрі «Олівець» у студії, де могли б відбутися дебати, і не дійшли згоди. У штабі Зеленського наполягають на дебатах на стадіоні.

Фото: фейсбук-сторінка ЦВК

comments powered by Disqus