Права на пісню Maruv належать компанії Леонарда Блаватніка

Ця інформація зазначена в музичному каталогу Apple Music:

Maruv – одна з двох українських артистів, які мають контракти з Warner Music Russia. Другий артист – це харківський гурт «Пошлая Молли».

Warner Music Group з 2011 року належить міжнародній групі компаній Access Industries, власником якої є британсько-американський мільярдер, виходець з Одеси Леонард Блаватнік. Access Industries, з-поміж іншого, володіє російською продакшн-компанією «Амедіа», музичним та аудіостримінговим сервісом Deezer та іншими активами в різних сферах бізнесу.

Maruv висловила обурення умовами контракту, який переможець національного відбору має підписати з Національною телерадіокомпанією України (НСТУ). Зокрема, вимогою про негайну передачу авторських прав на пісню, що належить світовому лейблу Warner Music. За її словами, про ці права було відомо ще до початку конкурсу.

Член правління НСТУ Інна Гребенюк, відповідальна за юридичний і міжнародний напрям діяльності, заявила, що передача прав на пісню учасників «Євробачення» є вимогою правил міжнародного пісенного конкурсу. «Європейській мовній спілці, що є організатором конкурсу, має бути передано низку ліцензійних прав», – повідомила вона.

comments powered by Disqus