НСТУ впродовж 2 днів ухвалить, хто представлятиме Україну на «Євробаченні» — Кольцова

Про це заявила членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії  Олександра Кольцова в коментарі«Громадському».

«Зараз ми маємо затвердити або погодити переможця, який поїде від України. І ми, як Суспільне мовлення, дослухаємося до суспільства. В суспільстві зараз є різні думки, чи виконавець, який має концертну діяльність у Росії, може представляти Україну. В нашому договорі є пункт, який нам потрібно обговорити з Maruv», — розповіла вона.

За словами пані Олександри, рішення щодо представника України на «Євробаченні» буде ухвалене упродовж 48 годин, але від співачки Maruv чекають відповіді на питання щодо договору упродовж 24 годин.

«Ми хотіли би почути від Maruv відповіді, і звичайно хотілось би покласти дискурс в українському суспільстві: чи має артист, який представляє Україну на "Євробаченні", їздити з концертами в Росію», - зазначила вона.

На запитання, чи є конкретна вимога від Maruv оголосити про припинення концертів у Росії, Олександра Кольцова відповіла: «У нас є пункт в договорі, який передбачає певні рішення — вони мають його прийняти».

Чи буде в разі її відмови представляти Україну на конкурсі гурт Freedom Jazz, який посів друге місце у відборі, пані Кольцова поки не змогла відповісти.

Сама Maruv під час спілкування з журналістами заявила, що на наступному тижні проведе прес-конференцію, на якій відповість на всі запитання щодо виступів у Росії.

Нагадаємо, 23 лютого переможцем національного відбору на 64-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення» стала співачка Maruv із піснею «Siren Song», яка набрала 11 балів (5 балів від журі, 6 балів від глядачів).

Як писав «Детектор медіа», віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко вважає, що краще нікому не їхати від України, аніж відправити того, хто гастролював по Росії і буде це робити. В афіші зазначено, що Maruv планує виступати у Москві 28 лютого, 5 і 6 квітня.

Фото: фейсбук-сторінка Maruv

comments powered by Disqus