Член правління НСТУ Родіон Никоненко звільнився з Суспільного

Таке рішення наглядова рада НСТУ прийняла на черговому засіданні, яке відбулося 3 липня.

«Настав час рухатися далі. Бажаю Суспільному успішно продовжувати реформу», — пресслжуба Суспільного цитує слова члена правління НСТУ.

Родіон Никоненко увійшов до складу правління Суспільного мовлення 15 травня 2017 року, маючи понад 20-річний досвід роботи в банківській сфері. У новій організаційній структурі ПАТ «НСТУ» координував роботу планово-економічного департаменту й департаменту управління активами.

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія подякував Родіону Никоненку за його компетентність і професійність.

Нагадаємо, у серпні 2019 року йшлося про дострокове припинення контрактів із Романом Вінтонівим, Олександрою Кольцовою, Юрієм Макаровим та Родіоном Никоненком, з якими наглядова рада НСТУ у травні 2017 року уклала контракт на 4 роки.

У серпні 2019 року  Юрій Макаров став шефредактором телевізійного мовлення. Членкиня правління Олександра Кольцова повернулася в декретну відпустку (але формально наразі посада члена правління за нею залишилася). Ще раніше наглядова рада НСТУ достроково розірвала контракт із членом правління Романом Вінтонівим – він продовжує готувати авторські проєкти і працювати ведучим. Після цього до складу правління увійшли Ярослав Лодигін і Дмитро Хоркін. 

Фото: пресслужби НСТУ

comments powered by Disqus