Адвокат Зураба Аласанії розповів, що цінного знайшли у помешканні голови правління НСТУ

Про те, що працівники Державного бюро розслідувань за оперативного супроводу Служби безпеки України знайши у квартирі пана Аласанії, він сказав у коментарі «Громадському радіо».

«Зранку був звичайний обшук у помешканні Зураба Аласанії. Скажімо так, найцінніше, що знайшли, це неопубліковані вірші Зураба, прочитали їх. Зураб Аласанія самостійно видав копії документів, які були в нього вдома. Вони стосуються його діяльності у НСТУ», – сказав Андрій Гук.

За його словами,  ухвала суду, яка була вручена, досить широка. «Складається таке враження, що слідство само не знає, що конкретно шукає і просто намагається щось знайти, перевіряє все підряд», – зазначив він.

«Ми не бачимо конкретних претензії до діяльності ні з ухвали, ні з дій, які були проведені сьогодні», – додав адвокат.

Він пояснив, що ухвала на обшук була видана на основі кримінального провадження, яке було зареєстроване у квітні 2019 року. «Ведеться воно чомусь ДБР, можливо, мова йде про якісь державні кошти», – зазначив пан Гук.

За даними «Детектора медіа», ухвала суду датована 1 серпня і має строк дії 30 днів.

Нагадаємо, 30 серпня у НСТУ та  Зураба Аласанії відбуваються обшуки. Державне бюро розслідувань (ДБР) у супроводі співробітників Служби безпеки України проводить обшуки  за шістьма адресами. Раніше ДБР проводило розслідування справ про можливі розтрати коштів НСТУ.

У ДБР пояснили, що слідчі дії проводяться в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливих протиправних дій службових осіб ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»,  а саме зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб.

Фото: Фейсбук-сторінка Андрія Гука

comments powered by Disqus