Оприлюднено 10 імен фіналістів нацвідбору на дитяче «Євробачення-2018»

Facebook

Оргкомітет Національної суспільної телерадіокомпанії України оприлюднив 10 фіналістів відбору на участь у дитячому «Євробаченні-2018».

Про це йдеться на сторінці «UA: Суспільне мовлення» у Фейсбуку.

До фіналу пройшли:

Kain Rivers – Without Saying Goodbye (м. Київ)
Рок-гурт Haos – «Ненормальне літо» (м. Київ)
Ірина Ігнатенко – «Я з тобою» (м. Київ)
Олександр Балабанов – «Ми діти Землі!» (м. Київ)
Поліна Пісарцова – «Ти повір в любов» (м. Дергачі)
Софія Іванько – «Чому?» (Київ)
Даріна Красновецька – Say love (м. Вінниця)
Дует The Sparks – We are part of this (м. Київ)
Денис Родін – «Батьки» (с. Вовчинець)
Ярина Тарас – «Сонячний біт» (м. Івано-Франківськ)

«Далі вони змагатимуться за звання переможця відбору в онлайн-голосуванні. Віддати свій голос за фаворита можна на сайті junior.eurovision.ua. Онлайн-голосування триватиме з 28 серпня до 3 вересня 2018 року включно», – повідомили у НСТУ.

Нагадаємо, відбирати переможця з-поміж 10 фіналістів онлайн-голосування будуть члени журі: фронтмен відомого українського гурту «Антитіла» Тарас Тополя, членкиня правління Суспільного мовника України та співачка Олександра Кольцова, співак та композитор LAUD, співачка й переможниця багатьох міжнародних вокальних конкурсів Софія Куценко, а також народна артистка України Марія Бурмака, яку було обрано головою суддівського складу.

Додамо, Національна суспільна телерадіокомпанія України продовжила прийом заявок на участь у національному відборі на дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2018» до 26 серпня 2018 року включно.

Раніше Національна суспільна телерадіокомпанія України заявила, що проведе відбірковий етап на дитяче «Євробачення-2018» онлайн та сподівається, що уряд виділить фінансування, щоб сплати річні членські внески до Європейської мовної спілки.

comments powered by Disqus