Квитки на «Євробачення-2017» можна буде купити від 40 до 200 євро – Павло Грицак

Про це він сказав в ефірі Громадського.

«Досить значний розбіг ціни. Це міжнародний конкурс, на який купуватимуть квитку в Україні та європі. В середньому, ціна буде від 40 євро до 200, до 200 з хвостиком євро – це VIP-квитки», – повідомив Павло Грицак.

За його словами, наразі триває дискусія з Європейською мовною спілкою щодо ціни на квитки. ЄМС виступає за те, щоб ціни квитки на «Євробачення-2017» були вищими і коштували стільки, як в Європі. Оператор має свою думку.

Павло Грицак повідомив, що квитки продаватимуться на 9 подій – шість генеральних репетицій, два півфінали і фінал.

Він розраховує, що на квитках вдасться заробити більше, ніж планували у 2016 році. «Мінімальний дохід, який планували – 44 млн. Але після тендеру ми ведемо активні переговори з переможцем – і зараз ми очікуємо, що доходи від продажу квитків будуть більше 60 млн гривень», – сказав він.

Павло Грицак зазначив, що 6 лютого в Антимономопольному комітеті розглядатимуть скаргу компанії «Маестро Тікет Систем», яка написала заяву щодо порушення НСТУ порядку проведення процедур закупівлі «Послуг з продажу квитків і пакетних турів (послуги з продажу квитків на Пісенний конкурс Євробачення – 2017)», які проводилися на відкритих торгах у системі «Прозорро».

Нагадаємо, на відкритих торгах тендерний комітет, який очолює заступник керівника Національної суспільної телерадіокомпанії України з питань проведення «Євробачення-2017» Павло Грицак, обрав переможця на закупівлю послуг з продажу квитків на пісенний конкурс.

НСТУ має намір підписати договір із ПП «В Тікет», яке пропонує отримати за свої послуги визначену за результатами тендеру комісійну винагороду – 2 537 926, 52 гривень, що є розміром комісійної винагороди 5% від загальної суми реалізованих квитків. 

У тендері брали участь, окрім ПП «В Тікет», ще  три компанії ТОВ «Укртікет», ТОВ «Маестро Тікет Систем» і ТОВ «Білетна агенція «Карабас». Кожна з них пропонувала значно нижчі ціни за свої послуги, ніж  переможець, проте у тендерної комісії до всіх трьох були зауваження.

«Укртікет» і «Маестро Тікет Систем» написали в Антимонопольний комітет України скарги на рішення замовника. В оскарженнях вказано, що єдиним критерієм тендерної пропозиції є ціна, а замовник обрав переможцем учасника, цінова пропозиція якого є найбільшою.

Зазначимо, колишня НТКУ орендувала «Міжнародний виставковий центр» загальною площею 31 033 квадратних метри на лівому березі Дніпра для проведення «Євробачення – 2017» за 35 100 655, 13 гривень. 18 березня розпочнуть облаштовувати сцену.
 
Дизайнером сцени «Євробачення-2017» у Києві став Флоріан Відер (Florian Wieder) із Мюнхена. Угода з компанією Wieder Design була підписана наприкінці грудня 2016 року. 31 січня 2017 року організатори пісенного конкурсу «Євробачення» презентували макет сцени, розроблений Флоріаном Відером.
 
Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр на лівому березі. Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.
comments powered by Disqus