«UA: Перший» планує відправити дві знімальні групи на зимові Олімпійські ігри 2018

Про це він сказав в інтерв’ю, яке опубліковане на сайті «UA: Перший».

Зимові Олімпійські ігри 2018 у Пхенчхані пройдуть з 9 по 25 лютого. За словами пана Хорозова, знімальні групи телеканалу робитимуть усе можливе, аби глядачі «UA: Першого» відчули атмосферу змагань й побачили живі емоції українських спортсменів.

«Знову таки, на висвітлення Олімпіади у суспільних мовників на кшталт ZDF, TVP, BBC працює штат у понад 500 людей. А ми відправляємо 6-7 осіб. Тому нашим журналістам та операторам, які туди поїдуть, треба видавати медалі за той неймовірний об’єм роботи, який вони зазвичай встигають зробити. Людині, яка жодного разу не була на Олімпіаді, важко передати словами атмосферу, яка там панує. Тому завдання наших знімальних груп – спробувати передати цю атмосферу і певне уявлення про те, що таке Олімпійські ігри»,пояснив Нікіта Хорозов.

Виконавчий продюсер творчого об’єднання спортивних програм додав, що журналісти намагатимуться по гарячих слідах, одразу після виступів, збирати коментарі наших спортсменів, фіксувати їхні емоції, щоб передати цю інформацію в студію в Києві. «Це буде дуже важко, оскільки під час зимових Ігор локації доволі віддалені одна від одної і встигнути всюди просто фізично неможливо», – зазначив він. 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України підтримав розподіл коштів, зекономлених під час проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017». 128 млн 400 тис грн будуть розподілені на необхідний платіж за показ літньої Олімпіади в Токіо-2020 та зимової Олімпіади-2018 і зимових Паралімпійських ігор у Південній Кореї (місті Пхьончхан), а також на інші заходи і потреби НСТУ.

comments powered by Disqus