У Тель-Авіві визначили порядок виступів 26 країн у фіналі «Євробачення-2019»

Порядок виступів 26 країн у фіналі міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2019», який пройде у суботу, 18 травня, опублікували на офіційному сайті eurovision.tv.

Представники країн-учасниць конкурсу не брали участі у жеребкуванні. Порядок виступів запропонував продюсер пісенного конкурсу «Євробачення-2019» Крістер Бьоркман і супервайзер «Євробачення» Джон Ола Санд. Його затвердили продюсер конкурсу з виробничої команди суспільного мовника Ізраїлю KAN, керівництво Європейської мовної спілки та інші організатори «Євробачення-2019».

Порядок виступів у фіналі:

1. Мальта: Michela — Chameleon

2. Албанія: Jonida Maliqi — Ktheju tokës

3. Чеська Республіка: Lake Malawi — Friendofa Friend

4. Німеччина S!sters –Sister

5. Росія: Sergey Lazarev — Scream

6. Данія: Leonora — Love Is Forever

7. Сан-Марино: Serhat — Say Na Na Na

8. Північна Македонія: Tamara Todevska — Proud

9. Швеція: John Lundvik — Too Late For Love

10. Словенія: Zala Kralj & Gašper Šantl — Sebi

11. Кіпр: Tamta — Replay

12. Нідерланди: Duncan Laurence — Arcade

13. Греція: Katerine Duska — Better Love

14. Ізраїль: Kobi Marimi - Home

15. Норвегія: KEiiNO — Spirit in the Sky

16. Великобританія: Майкл Райс – Bigger Than Us

17. Ісландія: Hatari — Hatrið munsigra

18. Естонія: Victor Crone — Storm

19. Білорусь: Zena — Likeit

20. Азербайджан: Chingiz — Truth

21. Франція: Bilal Hassani – Roi

22. Італія:  Mahmood – Soldi

23. Сербія: Nevena Božović — Kruna

24. Швейцарія: Luca Hänni — She Got Me

25. Австралія: Kate Miller-Heidke — Zero Gravity

26. Іспанія: Miki – La Venda 

При складанні списку виступів команда конкурсу зважала, щоб пісні гармонійно поєднувалися і чергувалися групи з сольними виступами.

Нагадаємо, фінал відбудеться у суботу, 18 травня. У ньому візьмуть участь 26 учасників: переможці першого і другого півфіналу «Євробачення-2019», а також країни великої п’ятірки Іспанія, Франція, Німеччина, Італія і Велика Британія та країна-господиня Ізраїль. Гостем фіналу «Євробачення-2017» стане Мадонна, яка виконає 2 пісні. Верка Сердючка теж виступить на запрошення організаторів. 

14 травня у першому півфіналі перемогли Греція: Katerine Duska — Better Love, Білорусь: Zena — Likeit, Сербія: Nevena Božović — Kruna, Кіпр: Tamta — Replay, Естонія: Victor Crone — Storm, Чехія: Lake Malawi — Friendofa Friend, Австралія: Kate Miller-Heidke — Zero Gravity, Ісландія: Hatari — Hatrið munsigra, Словенія: ZalaKralj & Gašper Šantl — Sebi і Сан-Марино: Serhat — Say Na Na Na.

16 травня у другому півфіналі перемогли: Північна Македонія: Tamara Todevska — Proud, Нідерланди: Duncan Laurence — Arcade, Албанія: Jonida Maliqi — Ktheju tokës, Швеція: John Lundvik — Too Late For Love, Росія: Sergey Lazarev — Scream, Азербайджан: Chingiz — Truth, Данія: Leonora — Love Is Forever, Норвегія: KEiiNO — Spirit in the Sky, Швейцарія: Luca Hänni — She Got Me і Мальта: Michela — Chameleon.

Фінал наживо транслюватимуть з 22: 00 на телеканалах «UA: Перший» та «UA: Культура», «Українському радіо» і радіо «Промінь», цифрових платформах Суспільного мовлення та на СТБ.

Україна не бере участі в «Євробаченні-2019». Співачка Maruv, яка перемогла на національному конкурсі на «Євробачення-2019» із піснею Siren Song, не дійшла згоди щодо договору із членом Європейської мовної спілки Національною суспільною телерадіокомпанією України.

27 лютого у НСТУ заявили, що відмовляються від участі в «Євробаченні-2019». 

Європейська мовна спілка сподівається побачити Україну на «Євробаченні» у 2020 році, а наразі буде вести з НСТУ переговори щодо відмови від участі у конкурсі у 2019 році.

Фото: сайт eurovision.tv

comments powered by Disqus