Третім членом журі нацвідбору на «Євробачення-2018» став соліст гурту The Maneken Євген Філатов

Про це повідомила прес-служба СТБ.

Євген Філатов понад 15 років є однією з ключових фігур сучасної української музики. У його послужному списку співпраця з багатьма топ-зірками української інді- і поп-сцени, серед яких Іван Дорн, Sunsay, K.A.T.Y.A., Loboda, Тіна Кароль та багато інших. У 2016-му році в фінал національного відбору на «Євробачення» вийшли одразу кілька пісень, аранжування яких створив Євген Філатов, зокрема – Sunsay і Brunettes Shoot Blondes.

У 2007-му Євген створив сольний проект The Maneken. У 2016 році спільно з Натой Жижченко запустив лейбл VIDLIK Records, на якому дебютувала група The Elephants та виходять всі записи ONUKA і The Maneken.

Серед півфіналістів Національного відбору-2018 новий суддя очікує побачити, в першу чергу, молодих амбітних артистів.

«Останні кілька років в Україні показали стрімке зростання нової, перспективної і цікавої музики. З кожним роком у нас з'являється все більше незалежних музикантів, які звучать дуже якісно. Тому на конкурс я покладаю великі надії. Хочеться, щоби він відкрив нових першокласних артистів, а озвучена тенденція збереглася і надалі», – сказав Євген Філатав.

Керівник Національного відбору на «Євробачення» (СТБ) Наталя Франчук додала, що третій член журі відмінно розбирається в музичних трендах і може визначити, яка з конкурсних пісень цього року буде конкурентноспроможною.

У 2018 році СТБ та «UA:Перший» утретє спільно проведуть національний відбір учасника від України на «Євробачення». Музичним продюсером нацвідбору став український продюсер та композитор Руслан Квінта, членами журі – Джамала та Андрій Данилко (ім’я третього члена журі поки не названо), ведучим прямих ефірів – Сергій Притула. Всього заплановано три прямих ефіри національного відбору на «Євробачення-2018»: 10 і 17 лютого (півфінали) і 24 лютого (фінал). Шоу пройдуть Палаці культури КПІ. Їх покажуть одночасно на телеканалах СТБ і «UA:Першому». Переможець нацвідбору представить Україну на 63-му пісенному конкурсі «Євробачення» в Лісабоні.

63-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2018» відбудеться в столиці Португалії Лісабоні в травні 2018 року. Півфінали пройдуть 8 і 10 травня, а фінал – 12 травня. До участі в «Євробаченні-2018» зголосилися 43 країни, у тому числі Росія, яка не виступала в Україні на «Євробаченні-2017».

Як писав сайт «Суспільне мовлення», телеканал СТБ разом із суспільним мовником «UA:Перший» транслюватиме міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2018» у Лісабоні (Португалія).

Фото прес-служби СТБ

comments powered by Disqus